Дмитро Очеретяний

Дмитро ОчеретянийФахівець в сфері: енергетичного аудиту, підвищення енергоефективності будівель та їх інженерних систем, муніципального енергоменеджменту та моніторингу, управління проектами і бізнес-плануванні.

Освіта: Вища освіта в сфері енергетики (диплом спеціаліста енергетики НТУУ «КПІ», Теплоенергетичний факультет)

Тренінги: В 2012 році отримав сертифікат енергоаудитора в Центрі підготовки енергоменеджерів НТУУ «КПІ», а також сертифікат учасника тренінгу Fluke Academy of Certified Training про проведення тепловізійної зйомки та аналізу отриманих результатів.

В 2014 році проходив навчання в Навчальному центрі GIZ (м. Мюнхен, м. Фельдафінг, Німеччина), за напрямком «Муніціпальний енергоменеджмент».

Досвід роботи: З 2006 року працює у сфері енергоефективності та енергозбереження; має практичний досвід роботи в проектуванні, управлінні проектами, в т.ч. у співпраці із міжнародними фінансовими організаціями НЕФКО, ЄІБ, ЄБРР, GIZ; приймав участь у реалізації в місті Києві таких міжнародних проектів: проекти USAID «Реформа міського теплозабезпечення в Україні» та «Муніципальна енергетична реформа в Україні», проекти «Енергозбереження» і «Термосанація» у бюджетних установах міста Києва, що реалізовувався за фінансової підтримки НЕФКО.

В рамках своєї діяльності забезпечує управління та координацію реалізації міжнародних енергоефективних проектів, зокрема підготовку концепцій, техніко-економічних обґрунтувань та бізнес-планів, технічний супровід будівництва, моніторинг досягнення запланованих показників енергоефективності, тощо. Здійснює пошук та залучення різноманітних фінансових джерел на їх реалізацію.

Теми лекцій: Енергетичні баланси будівель, поняття базових рівнів; Формування вартості енергетичних аудитів.

  • Члени Асоціації


  • Архіви<-- -->