Тетяна Литвин

Тетяна Литвин

Фахівець з розробки проектів та програм у сфері енергоефективності.

Освіта: Має дві вищі освіти – технічну (диплом магістра з енергетичного менеджменту НТУУ «КПІ») та економічну (диплом магістра із міжнародної економіки КНЕУ ім. Вадима Гетьмана).

Тренінги: Пройшла установчі семінари з розробки Планів дій сталого енергетичного розвитку та енергетичних планів міста, що проводилися Агентством США з міжнародного розвитку USAID, тренінг «Фінансовий аналіз та моделювання проектів ДПП» програми розвитку державно-приватного партнерства (FHI 360), навчальний тренінг Шведського агентства міжнародного розвитку SIDA «Ефективне використання енергії», що проходив у Швеції та Албанії та брала участь у лекціях «Стратегічний та міжнародний менеджмент”, що проводилися лектором Міжнародної школи бізнесу у м. Борнмут (BBSI). Має відповідні сертифікати.

Досвід роботи: З 2010 року працює у сфері енергозбереження та енергоефективності; має досвід роботи із міжнародними фінансовими організаціями НЕФКО, ЄІБ, ЄБРР, GIZ; сприяла реалізації у місті Києві таких міжнародних проектів: проекти USAID «Реформа міського теплозабезпечення в Україні» та «Муніципальна енергетична реформа в Україні», проекти «Енергозбереження» і «Термосанація» у бюджетних установах міста Києва, що реалізовувався за фінансової підтримки НЕФКО.

В рамках своєї діяльності забезпечує розробку енергоефективних проектів, проведення розрахунків ефективності їх реалізації, зокрема підготовку концепцій, техніко-економічних обґрунтувань та бізнес-планів. Здійснює пошук та залучення фінансових джерел на їх реалізацію.

З 2015 року займається консалтингом у сфері бізнес-планування та розробки енергетичних планів міст.

Теми лекцій: фінансово-економічні показники оцінки привабливості енергоефективних проектів; джерела фінансування енергоефективних проектів та умови їх залучення.

  • Члени Асоціації

  • Архіви

<-- -->