Вартість енергоаудиту

Вартість енергоаудиту будівель

 

Зміст робіт

Середня вартість 
грн. з ПДВ

Енергоаудит бюджетних (громадських) будівель
лікарні, дитячі садочки, школи та інші

24 000 – 26 000

Енергоаудит житлових будівель

15 000 – 20 000

Енергоаудит будівель комерційної сфери
Офіси, склади, виробничі приміщення, тощо

від 25 000

Енергетичний сертифікат будівлі
(енергоаудит + сертифікат)

19 000 – 30 000

Тепловізійна зйомка i термографiчний звiт

від 4 000

Тепловізійна зйомка котеджів

від 3 000

 

В таблиці вказані середні рекомендовані ціни на енергоаудит, станом на жовтень 2019р.
Кінцева вартість енергоаудиту будівлі може змінюватися виходячи із технічного завдання, типу та складності об’єкту.

 

Вартість енергоаудиту підприємств центрального теплопостачання

 

Зміст робіт

Середня вартість 
грн. з ПДВ

Енергоаудит підприємств центрального теплопостачання

– для міст з населенням до 30 тисяч

200  000

– для міст з населенням до 100 тисяч

300 000

– для міст з населенням до 200 тисяч

400 000

 

В таблиці вказані середні рекомендовані ціни на енергоаудит, станом на грудень 2016р.
Кінцева вартість енергоаудиту підприємств центрального теплопостачання може змінюватися виходячи із технічного завдання, типу та складності об’єкту, зокрема:

 1. Кількість котелень в місті;
 2. Довжини теплових мереж;
 3. Тип інструметальних замірів;
 4. Наявність вузлів обліку енергетичних ресурсів;
 5. Наявність проектної документації;
 6. Наявність даних за попередні роки;
 7. Тощо.

22 коментарі до “Вартість енергоаудиту

 1. Доброго дня. Мене цікавить енергоаудит обєктів бюджетної сфери у Тисменицькому районі Івано-Франківської області у кількості приблизно 100 об’єктів Як можна з Вами це обговорити?
  (096)694-90-93

 2. Тарас, доброго дня.

  Ми не публікуємо у себе на сайті коментарі з відгуками по компаніях.

  Ми можемо опублікувати статтю по досвіду роботи Адамсон, опис реалізованих проектів, тощо.

  1. Доброго дня! Можемо вам провести тепловізійне обстеження будівлі з наданням звіту. Також, на електронну пошту можемо вислати фото. Наше обладнання проводить зйомку одночасно в видимому та інфрачервоному спекти, тому ви матимете більшу візуальну наглядність.
   Вартість питання 1 тис. грн., але потрібно дочекатися холодів.

 3. Ви тут згадали Адамсон. Особисто я користувався їхніми послугами. Чесно то незадоволений. В мене склалось таке враження, що я заплатив за їхню рекламу, яку вони презентували мені. Просив знайти мінуси у не добудованому особняку, просив надати мені тепловізійну зйомку, щоб орієнтуватись в яких місцях наявні втрати тепла і що покращити. А у відповідь отримав пакет документів про встановлення опалення і так дальше. Тобто отримав не енергоаудит а рекламу на їхню продукцію. А нащо мені їхнє опалення, і так дальше. Я хочу максимально усунути помилки при будівництві та в подальшому економити на втратах енергії. От мій досвід.

 4. Будинок 72 квартирний, 9 поверхів, 2 під’їзди. Бажаємо провести енергоаулит та модернізувати систему отоплення, водопостачання. Щоб отримати висновок і рекоменції енергоаудиту скльки приблизно буде коштувати ваша послуга? Будем шукати кошти і способи через ОМС (орг. місц. самовряд), гранди. Чи можете допомогти правильно сформулювати нашу проблему для подачі на виділення коштів до донора. Чи змогли б ви приїхати в Дніпро провести з нами енергоаудит? Дякую

 5. Чи є в асоціації компанії що можуть не лише провести енергоаудит та надати звіт, але розробити проектно-кошторисну документацію з термосанації будівель бюджетного сектору (ДНЗ, школа, приміщення ради). У звязку з формування плану розвитку громади цікавить вартість таких робіт.

 6. Дані про вартість енергоаудитів наведені станом на грудень 2016року. Враховуючі зростання рівня мінімальної зарплати та вартості чол./год. ці дані застарілі. Прошу уточнити вартість енергоаудитів станом на лютий 2018року та чи включає вартість енергоаудиту будівель вартість тепловізійної зйомки та розроблення енергетичного паспорту та енергетичного сертифікату( з липня 2018р. після введеня закону в дію), чи це окремі види робіт та окремі вартості.

 7. Чи необхідна наявність у енергоаудиторів ліцензія?
  Враховуючі зростання рівня мінімальної зарплати та вартості чол./год. ці дані застарілі. Прошу уточнити вартість енергоаудитів станом на серпень 2018року та чи включає вартість енергоаудиту будівель вартість тепловізійної зйомки та розроблення енергетичного паспорту та енергетичного сертифікату( з липня 2018р. після введеня закону в дію), чи це окремі види робіт та окремі вартості.

 8. Скажіть будь-ласка, скільки коштує виготовлення енергетичного сертифікату для лікарні, школи

 9. Добрий день! На потрібно провести експертизу чи вірно проводяться нарахування за опалення і гарячу воду в багатоповерховому будинку.
  Чи можете Ви допомогти в цьому питанні?

 10. Есть ли актульная цена за енергетический паспорт и сертификат енергоеффективности по состоянию на февраль 2019? ( 25 этаж монолитно-каркасный дом, стены кирпич)

 11. Будинок 108 квартир, 9 поверхів,32 під’їзди. Бажаємо провести енергоаудит та модернізувати систему отоплення, водопостачання. Щоб отримати висновок і рекоменції енергоаудиту скільки приблизно буде коштувати ваша послуга?

  1. Доброго дня Катерина, готові працювати! Вартість енергоаудиту складатиме близько 30. тис. гривень. За більш детальною інформаією звертайтеся за телефоном +38(067)509-97-97 Сергій

 12. Доброго дня, будь ласка, вартість енергетичного паспорту для складного житлового будинку (5 під’їздів 5-ть поверхів та 1 п. – 9-ть)?

 13. Яка на даний час рекомендована середня ціна обстеження приватного будинку? Хто працює в івано-Франківській області безпосередньо (щоб не витрачатись на проїзд спеціалістів з того ж Києва?)

 14. Доброго дня. Потрібен сертифікат для утеплення багатоквартирного будинку (2пов. 2 під’їзди, 16 кв). Будинок зданий в експлуатацію 1970р. Ціна будь ласка?

 15. Як розрахувати вартість послуг по сертифікації енергоефективності будівель навчальних закладів, виходячи із технічного завдання, типу та складності об’єкту? Чи існують якісь методи чи нормативи для розрахунку?

 16. Доброго дня, зорієнтуйте по вартості обстеження та енергосертифікату для багатоквартирного будинку (9 пов., панельна, 6 під’їздів).
  Дякую!

  1. Доброго дня Вадим, готові працювати! Вартість енергоаудиту складатиме близько 30. тис. гривень. За більш детальною інформаією звертайтеся за телефоном +38(067)509-97-97 Сергій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.