Контакти

Асоціація енергоаудиторів
+380 67 4081483
+380 44 4656518
+380 99 4760802

 

Адреса для листування:
03179, м. Київ, пр-т. Перемоги 148/1, оф. 257А


 


7 comments

 1. михайло says:

  підкажіть будь ласка чим краще утеплити дах квартири на останньому поверсі багатоповерхівки? ціна питання на другому плані, а на першому ефективність та нешкідливістя для здоровя. Розглядав варіанти: базальтова мінвата роквул 30см, целюлозний утеплювач , але він чогось невсиляє довіри, пінополіуретан ППУ, про нього добре відгукуються, але всі користуються не тривалий час

 2. Вадим says:

  Чи є над квартирою горище? Утепляти збираєтесь ззовні?

 3. Ганна says:

  Доброго дня! Установа у м. Суми(бюджетна установа) хоче провести енергоаудит. Яка вартість цієї послуги? і чи можливо це зробити?

 4. Наталія says:

  Доброго дня. Бюджетні установи в Харківській області планують проводити енергоаудит будівель. Яка вартість вказаних послуг з виготовленням відповідного звіту.

 5. Світлана says:

  Дякую за інформацію, яку ми отримали під час тренінгу! Два дні дуже мало часу щоб отримати відповіді на всі питанняя, що виникають під час проведення енергоаудиту, як на мене, добре було б влаштуванти недільний тренінг з детальним розглядом конкретного прикладу починаючи від обстеження об’єку і до економічних висновків. Тренери чудові, організація на висоті, але все так швидко, що не встигаєш зорієнтуватися на окремих питаннях, що виникають під час розробки проекту. Успіхів Вам!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Члени Асоціації


 • Архіви<-- -->