ЕнергоефективністьНовини

Центральне опалення в громадах: посібник для операторів

Системи центрального теплопостачання в Україні побудовані ще за старими стандартами. Через це мережі та обладнання зношені, а регулювання вартості газу й теплової енергії державою унеможливлює зміни всередині сектору. Як наслідок, користувачі не отримують якісних послуг, а громади шукають можливостей для дотацій.

Водночас системи центрального опалення та гарячого водопостачання є важливим ресурсом в Україні. Їхнє збереження та розвиток допоможуть громадам зменшити витрати на енергоносії, створити робочі місця та відмовитися від викопного палива.

Чому громадам варто модернізувати центральне опалення та як це зробити?

Ознайомлюйтеся з посібником “Центральне опалення в громадах: посібник для операторів”. Він допоможе громадам зберегти та розвинути центральне опалення шляхом впровадження сучасних інженерних рішень та новітніх технологій. Посібник містить техніко-економічні розрахунки та нові моделі послуг, які можуть надавати комунальні підприємства споживачам.

Центральне опалення в громадах: посібник для операторів (708 downloads )

Посібник виданий у рамках проекту “Впровадження низьковуглецевих підходів до опалення серед українських муніципалітетів та підготовка українського суспільства до скорочення поставок енергоресурсів” за підтримки Європейської кліматичної фундації та проекту “Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами” за підтримки Європейської комісії.