ДіяльністьЕнергоефективністьЗаходи

Проведення енергоаудитів та виготовлення енергетичних сертифікатів будівель в рамках Програми «Енергоефективність громадських будівель в Україні»

Повідомляємо, що 11 травня 2023 р. о 10.00 за Київським часом відбудеться онлайн семінар «Проведення енергоаудитів та виготовлення енергетичних сертифікатів будівель в рамках Програми «Енергоефективність громадських будівель в Україні»» у форматі Zoom конференції  для  представників  компаній та фізичних осіб-підприємців, що надають послуги з проведення енергетичного аудиту та виготовлення енергетичного сертифікату.

Програма “Енергоефективність громадських будівель в Україні” (UPBEE) впроваджується за фінансовою угодою між Україною та Європейським інвестиційним банком, ратифікованою Законом України від 15 липня 2021 року  №1663-IX «Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект “Енергоефективність громадських будівель в Україні”) між Україною та Європейським інвестиційним банком. Програма “Енергоефективність громадських будівель в Україні”  рамкова позика, спрямована на термомодернізацію громадських будівель в Україні. Крім енергоефективної реконструкції, Програма дозволяє фінансувати ремонт (включаючи пошкодження внаслідок війни) у громадських будівлях, необхідний для відповідності потребам внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та приймаючих громад.

Детально інформацію щодо Програми можна знайти за посиланням:
https://infoupbee.blogspot.com/

Приєднатися до семінару можна за посиланням: https://us06web.zoom.us/j/82741066562
Програма заходу.