ДіяльністьЕнергоефективністьНовини

Презентація «Тренінгового посібника для підготовки енергоаудиторів багатоквартирних житлових будівель»

До уваги енергоаудиторів будівель, що мають намір співпрацювати з Фондом енергоефективності України, а також тренінгових центрів, що здійснюють підготовку енергоаудиторів будівель!

28 вересня 2021 року відбудеться онлайн презентація «ТРЕНІНГОВОГО ПОСІБНИКА ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ЕНЕРГОАУДИТОРІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДІВЕЛЬ У КОНТЕКСТІ ФОНДУ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ УКРАЇНИ».

Цей посібник було розроблено за участю експертів Асоціації енергоаудиторів України в рамках проєкту «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ S2I в Україні», який реалізується в Україні Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи і ядерної безпеки Німеччини (BMU) у рамках Міжнародної Ініціативи з питань зміни Клімату (ІКІ).

Ознайомитися зі змістом посібника

Зазначений Тренінговий посібник допоможе центрам підготовки енергоаудиторів будівель у розгортанні на своїй базі 9-ти денних курсів підвищення кваліфікації з проведення аудиту енергетичної ефективності (енергетичного аудиту) будівель. Посібник є частиною тренінгових матеріалів для підготовки енергоаудиторів багатоквартирних житлових будівель у контексті діяльності Фонду енергоефективності України.

Програма заходу:

14:00-14:15 Вступне слово

14:15-14:45 Презентація посібника

14:45-15:00 Питання та відповіді

15:00-15:10 Анонс подальшої співпраці

Підключитись до презентації