ЕнергоефективністьНовини

Про проведення електронних консультацій з громадськістю проекту наказу Мінрегіону «Про внесення змін до Порядку здійснення незалежного моніторингу енергетичних сертифікатів»

  1. Найменування органу виконавчої влади, який проводить електронні консультації з громадськістю

Міністерство розвитку громад та територій України

  1. Назва проекту акта

Проект наказу Мінрегіону «Про внесення змін до Порядку здійснення незалежного моніторингу енергетичних сертифікатів»

  1. Стислий зміст пропозиції щодо реалізації державної політики у відповідній сфері державного і суспільного життя, винесеної на обговорення

Проектом акта пропонується привестиу відповідність наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 18.10.2018 №276 «Про затвердження Порядку незалежного моніторингу енергетичних сертифікатів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 23.11.2018 за №1323/32775, до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» від 17.10.2019 № 199-IX.

  1. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, яке планується прийняти за результатами електронних консультацій з громадськістю

Енергоаудитори, фахівці з обстеження інженерних систем, громадяни, держава.

  1. Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін

Проектом акта забезпечується чітка та зрозуміла процедура незалежного моніторингу енергетичних сертифікатів, доступ до інформації про перебіг та результати незалежного моніторингу енергетичних сертифікатів. Використання Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва дозволить уникати значної кількості «механічних» помилок, отримати зручний і безперебійний доступ до інформації, пов’язаної з сертифікатами та їх моніторингом.

  1. Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень

Зауваження та пропозиції приймаються електронною поштою на адресу obidnykao@minregion.gov.ua протягом 30 календарних днів.

  1. Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення

Тел. (044) 207-18-43

  1. Прізвище, ім’я відповідальної особи органу виконавчої влади

Обідник Артур Олександрович

  1. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення

Звіт за результатами проведення громадського обговорення не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Мінрегіону в рубриці «Результати публічного громадського обговорення».