ЕнергоефективністьНовини

У Мінрегіоні обговорили питання створення бази даних звітів щодо результатів обстеження інженерних систем

12 лютого 2019 року Мінрегіону спільно з представниками Держенергоефективності, Асоціації енергоаудиторів України, Офісу підтримки реформ при Мінрегіоні обговорили питання щодо створення бази даних звітів про результати обстеження інженерних систем. Від Асоціації енергоаудиторів в заході взяли участь Вадим Литвин та Сергій Наскальний.

Також було розглянуто питання щодо особливостей роботи з методикою визначення енергетичної ефективності будівлі, оформлення енергетичних сертифікатів та процедури реалізації порядку здійснення первинної перевірки в рамках незалежного моніторингу енергетичних сертифікатів.

Енергоаудитори-практики наголосили на необхідності подальшого удосконалення збору інформації для перевірки правильності значень та розрахунків, до деяких вхідних, проміжних і результативних показників, за якими розраховується показники енергетичної ефективності будівель.

Зустріч було організовано відділом енергозбереження в сфері житлово-комунального господарства за підтримки управління нормативно-методичного забезпечення Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону.

Довідка

В Україні щодо систематизації даних про результати обстеження інженерних систем будівель затверджено ряд нормативно-правових актів, зокрема: Порядок ведення баз даних звітів про результати обстеження інженерних систем, атестованих енергоаудиторів та фахівців з обстеження інженерних систем, Методика обстеження інженерних систем будівлі, Порядок обміну інформацією між центральними органами виконавчої влади, атестаційними комісіями в процесі проведення незалежного моніторингу, професійної атестації та ведення баз даних сертифікатів, фахівців та звітів.