ЕнергоефективністьНовини

Оголошення: набір на базовий тренінг “Особливості проведення енергетичного аудиту лікарень”

Громадська організація «Асоціація енергетичних аудиторів» спільно з Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH проводить набір на базовий тренінг “Особливості проведення енергетичного аудиту лікарень”, що реалізується в рамках Проекту  «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях».

В рамках тренінгу будуть розглянуті особливості проведення енергоаудиту в лікарнях, нормативно правові акти в галузі енергоаудиту лікарень, джерела інформації для енергоаудиту, енергетичні баланси лікарень, основні джерела енергії та споживачі, розрахунок вартості енергії від різних джерел, заходи з підвищення ефективності системи опалення, аналіз інвестицій в системи опалення та огороджувальні конструкції.

Запрошуємо Вас взяти участь в зазначеному тренінгу.

БАЗОВИЙ рівень — для спеціалістів з інженерною освітою, що планують займатися енергоаудитом.

  1. Дата проведення: 11-15 березня 2019 р.
  2. Вартість тренінгу: 500 грн. (частина стандартної вартості компенсується проектом GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH))
  3. Детальніше з програмою та змістом тренінгу можна ознайомитися за посиланнями: Базовий тренінг “Особливості проведення енергетичного аудиту лікарень”

Місце проведення: м. Київ, вул. Л.Толстого, 3б (My Print Hub).

Контактна особа:

Світлана Жукова
Секретар навчального центру з енергоаудиту та енергоменеджменту
+380 (067) 408-14-83
cee@aea.org.ua