ВажливеДіяльністьЕнергоефективність

Верифікація даних про енергоаудиторів

Колеги-енергоаудитори, на сайті Асоціації енергоаудиторів з’явився новий сервіс “Карта енергоаудиторів“, спрямований на спрощення комунікації між Замовниками та Виконавцями послуг з енергоаудиту. На карті будуть розміщуватися тільки верифіковані енергоаудитори, що підтвердили свою професійну кваліфікацію.

Для верифікації Енергоаудитора та подальшого розміщення інформації про нього на карті необхідно надати наступну інформацію та в більшій мірі відповідати таким критеріям:

  1. Приклад виконаного енергоаудиту в тих сферах діяльності, в яких він хоче бути відображений на карті (житлові/громадські будівлі, підприємства, тощо) з відміткою про можливість чи не можливість його публікації на сайті Асоціації (щоб потенційні Замовники мали можливість оцінити рівень виконання роботи)
  2.  Перелік об’єктів з контактними даними замовників, де Енергоаудитор проводив енергоаудит з вказанням ролі у виконанні цього проекту (робив все самостійно чи у складі команди/компанії). Спеціалісти Асоціації мають можливість зв’язатися із замовниками і перевірити коректність наданої інформації.
  3. Наявність атестату на право проведення енергетичної сертифікації будівель згідно Закону України «Про енергетичну ефективність будівель». Надана інформація буде звірятися спеціалістами Асоціації енергоаудиторів з реєстрами атестованих енергоаудиторів, що веде Держенергоефективності
  4. Проходження внутрішніх тестів Асоціації енергоаудиторів за результатами пройдених тренінгів, включно з тренінгами які співфінансуються проектом GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях»
  5. Наявність сертифікатів підвищення професійної кваліфікації.
  6. Бажана профільна технічна чи економічна освіта. Якщо в Енергоаудитора є профільна технічна чи економічна освіта, то це буде розглядатися як перевага та братися до уваги.

Інформацію для верифікації просимо направляти на cee@aea.org.ua (Світлана Жукова)

 

Також на сайті був вдосконалений профіль-енергоаудитора, де була додана можливість вибирати типи енергоаудитів, які може проводити енергоаудитор (Енергоаудит підприємств, Енергоаудит житлових будівель, Енергоаудит громадських будівель, Енергоаудит лікарень та інших медичних установ, тощо)

Просимо зареєстрованих користувачів оновити інформацію про себе в профілі на сайті Асоціації енергоаудиторів, якщо виникатимуть труднощі з доступом до свого профілю пишіть на info@aea.org.ua

 

Довідково:


Карта енергетичних аудиторів розроблена за підтримки Проекту GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях»