ЕнергоефективністьЗаходиНовини

Проведено тренінг “Особливості проведення енергетичного аудиту лікарень”

Оприлюднено

10-11 жовтня 2018 року Асоціація енергоаудиторів спільно з Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH провела тренінг для тренерів «Особливості проведення енергетичного аудиту лікарень», що реалізується в рамках Проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях».

В рамках тренінгу були презентовані закордоні практики щодо підвищення енергоефективності в лікарнях, розглянуті основні концепції проведення тренінгів для практикуючих та починаючих енергоаудиторів,  та основні пункти проведення енергоаудиту в лікарнях. Розглянуті основні споживачі енергетичних ресурсів та типові заходи з підвищення енергетичної ефективності у лікувальних закладах.

Відбулася робота в групах. Підготовка та представлення підготовлених презентацій щодо основних заходів з підвищення енергоефективності у лікарнях за наступними блоками: огороджувальні конструкції, опалення, вентиляція, освітлення та енергоспоживаюче обладнання, фінансові аспекти впровадження заходів з підвищення енергоефективності лікарень.

Коментарі учасників:

Валентина Гуч

Energy Efficiency Projects – Проекти з енергоефективності та Ассоциация энергоаудиторов організували семінар «Особливості енергетичного аудиту лікарень» для професіоналів в сфері енергоефективності будівель, щоб удосконалити та синхронізувати практичні знання для якісного підходу до ЕА лікарень.

В якийсь момент на групових завданнях ми майже не повбивали один одного… ) бо зібралися більше 20 чоловік “топових” аудиторів, де у кожного свій досвід з десятків, сотень зроблених об’єктів і кожен відстоював свою думку, але загалом дійшли до згоди.

Світлина від Valentina Guch.

Олександр Гут

Тренінг для тренерів
«Особливості проведення енергоаудиту лікарень»
Дякую за запрошення
Вадим Литвин та Григорий Романюк

1 коментар до “Проведено тренінг “Особливості проведення енергетичного аудиту лікарень”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.