ЕнергоефективністьЗаходиНовини

Проведено тренінг “Особливості проведення енергетичного аудиту лікарень”

10-11 жовтня 2018 року Асоціація енергоаудиторів спільно з Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH провела тренінг для тренерів «Особливості проведення енергетичного аудиту лікарень», що реалізується в рамках Проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях».

В рамках тренінгу були презентовані закордоні практики щодо підвищення енергоефективності в лікарнях, розглянуті основні концепції проведення тренінгів для практикуючих та починаючих енергоаудиторів,  та основні пункти проведення енергоаудиту в лікарнях. Розглянуті основні споживачі енергетичних ресурсів та типові заходи з підвищення енергетичної ефективності у лікувальних закладах.

Відбулася робота в групах. Підготовка та представлення підготовлених презентацій щодо основних заходів з підвищення енергоефективності у лікарнях за наступними блоками: огороджувальні конструкції, опалення, вентиляція, освітлення та енергоспоживаюче обладнання, фінансові аспекти впровадження заходів з підвищення енергоефективності лікарень.

Коментарі учасників:

Валентина Гуч

Energy Efficiency Projects – Проекти з енергоефективності та Ассоциация энергоаудиторов організували семінар «Особливості енергетичного аудиту лікарень» для професіоналів в сфері енергоефективності будівель, щоб удосконалити та синхронізувати практичні знання для якісного підходу до ЕА лікарень.

В якийсь момент на групових завданнях ми майже не повбивали один одного… ) бо зібралися більше 20 чоловік “топових” аудиторів, де у кожного свій досвід з десятків, сотень зроблених об’єктів і кожен відстоював свою думку, але загалом дійшли до згоди.

Світлина від Valentina Guch.

Олександр Гут

Тренінг для тренерів
«Особливості проведення енергоаудиту лікарень»
Дякую за запрошення
Вадим Литвин та Григорий Романюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.