Заходи

«Зелена мітла – 2018»: експерти Асоціації енергоаудиторів представили кращі свої ідеї управління будинками

29 березня у Києві відбувся ярмарок інновацій і сучасних технологій у галузі ефективного управління житловим фондом «Зелена мітла – 2018». Захід об’єднав власників квартир і приватних будинків, голів ОСББ і професійних управлінців, а також обслуговуючі та будівничі компанії, які дбають про комфорт житла і його якість.

Експерти-практики Асоціації енергоаудиторів представили на ярмарку Автоматизовану систему енергетичного моніторингу (АСЕМ) – комплекс програмного та технічного забезпечення для дистанційного обліку споживання паливно-енергетичних ресурсів.

Розробники запевняють: пропозиція унікальна і не має аналогів в Україні. Як розповів директор компанії «ЕСКО Україна» Григорій Романюк, система забезпечує автоматизований облік енергоресурсів на основі даних, отриманих безпосередньо від вузлів обліку тепла, електричної енергії, гарячої та холодної води, а також здійснює збір інформації про аварійні сигнали та температуру повітря всередині приміщень. Завдяки точній та оперативній інформації АСЕМ вирішує питання контролю, підвищення ефективності споживання та раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів.

Серед інших можливостей, запропонованих Асоціацією відвідувачам виставки, – система управління енергією в місті/громаді.

Під час ярмарку відбувся Всеукраїнський форум управителів. Учасники поглибили свої теоретичні знання, обмінялися досвідом з колегами, відкрили нові можливості. А ще обговорили ідеї майбутніх розробок, аби презентувати їх наступного року.

 

2 коментарі до “«Зелена мітла – 2018»: експерти Асоціації енергоаудиторів представили кращі свої ідеї управління будинками

  1. Детально знайомий із “Автоматизованою системою енергетичного моніторингу (АСЕМ)”. Із основних переваг можну відзначити це насамперед висока адаптивність під вимоги замовника (перед нами стояла специфічна задача – команда АСЕМ підтвердила можливість виконання). А по друге широкі можливісті щодо аналізу отриманого споживання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.