ЗаходиНовини

SMART BUILDING – 2018. У Києві відбудеться виставка розумних рішень для комфортного життя

Як мінімізувати втрати енергоресурсів, які технології дають значний ефект енергозбереження та як зробити житло комфортнішим? Відповіді на ці та інші актуальні питання шукатимуть учасники міжнародної виставки-конференції SMART BUILDING, яка відбудеться 22-23 лютого у Києві.

Захід продемонструє світові та українські досягнення у галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart-рішень для створення “розумного будинку” і “розумного міста”.

Враховуючи щорічне зростання цін на енергоносії, а також прагнення людей навчитися економити, застосовуючи останні новинки і розробки, на виставці буде презентовано всі існуючі технології, які дозволяють ефективніше використовувати ресурси і, відповідно, заощаджувати власний бюджет.

Для тих, хто прагне розширити свої професійні знання, запланована дводенна ділова програма – конференція, де зберуться кращі експерти і спікери ринку. Представники бізнесу, розробники, забудовники і всі, хто цікавиться запровадженням smart-технологій, зможуть отримати масу корисної інформації, донести свої питання до влади. А головне – вибудувати стратегічний напрямок для вирішення власних завдань.

На заході будуть представлені 6 тематичних блоків:

  • розумний будинок
  • розумне місто
  • енергоефективність
  • автоматизація будівель
  • IoT- рішення
  • Audio/Video

Виставка-конференція проводитиметься за підтримки галузевого Міністерства і профільних організацій, Київської міської держадміністрації, Українського союзу промисловців і підприємців, а також за участі представників міських рад центральної України.

Відвідати захід запрошуються усі бажаючі – споживачі і технічні директори великих компаній, забудовники і представники ОСББ, розробники та учасники ринку і представники міської влади. Вхід на виставку безкоштовний.

До зустрічі 22-23 лютого у приміщенні КМДА за адресою: Хрещатик, 36.

Давайте разом приєднуватися до розумних технологій!

За оновленням програми слідкуйте на сайті: http://smart-building.monet.kiev.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.