Діяльність

Атестаційні комісії для оцінки кваліфікації енергоаудиторів на базі ВНЗ

Оприлюднено

18 січня 2018 року в Держенергоефективності відбулася нарада з представниками закладів вищої освіти щодо питання професійної підготовки енергоаудиторів, які матимуть повноваження здійснювати енергетичну сертифікацію будівель та створення в університетах атестаційних комісій для оцінки кваліфікації енергоаудиторів.

Від Асоціації енергоаудиторів участь в нараді прийняли Андрій Цибулько(Голова правління) та Вадим Литвин (Керівник Навчального центру)

Учасники наради обговорили питання затвердження вищими навчальними закладами та центрами підвищення кваліфікації програми (переліку питань для тестування) для перевірки знань кандидатів та навчальної програми для енергоаудиторів.

За результатами наради вирішено розробити спільно з вищими навчальними закладами та профільними асоціаціями методичні рекомендації щодо навчальних програм і програм для перевірки знань кандидатів із подальшим їх оприлюдненням.

Наступну нараду планується провести у лютому на базі Київського національного університету технологій та дизайну.

За матеріалами прес-служби Держенергоефективності.

1 коментар до “Атестаційні комісії для оцінки кваліфікації енергоаудиторів на базі ВНЗ

  1. НТУ “Харьковский политехнический институт” имеет лицензию на подготовку энергомененеджеров и энергоаудиторов на базе регионального центра “Енергозбереження та енергоменеджменту” просьба направить приглашение на предстоящее совещание.
    В институте на кафедре электрических станций и энергоменеджмента 4 преподавателя (к.техн.наук) имеют сертификаты энергоменеджеров и энергоаудиторов с правом преподавания. С уважением! Немировский И.А. ( к.т.н., сертифицированный энергоаудитор по програмам ТАСИС и ЮСАД, эксперт НКРЭ и МинЖКХ по техническим вопросам)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.