Атестаційні комісії для оцінки кваліфікації енергоаудиторів на базі ВНЗ

20.01.2018

18 січня 2018 року в Держенергоефективності відбулася нарада з представниками закладів вищої освіти щодо питання професійної підготовки енергоаудиторів, які матимуть повноваження здійснювати енергетичну сертифікацію будівель та створення в університетах атестаційних комісій для оцінки кваліфікації енергоаудиторів.

Від Асоціації енергоаудиторів участь в нараді прийняли Андрій Цибулько(Голова правління) та Вадим Литвин (Керівник Навчального центру)

Учасники наради обговорили питання затвердження вищими навчальними закладами та центрами підвищення кваліфікації програми (переліку питань для тестування) для перевірки знань кандидатів та навчальної програми для енергоаудиторів.

За результатами наради вирішено розробити спільно з вищими навчальними закладами та профільними асоціаціями методичні рекомендації щодо навчальних програм і програм для перевірки знань кандидатів із подальшим їх оприлюдненням.

Наступну нараду планується провести у лютому на базі Київського національного університету технологій та дизайну.

За матеріалами прес-служби Держенергоефективності.

One comment

  1. Илья says:

    НТУ “Харьковский политехнический институт” имеет лицензию на подготовку энергомененеджеров и энергоаудиторов на базе регионального центра “Енергозбереження та енергоменеджменту” просьба направить приглашение на предстоящее совещание.
    В институте на кафедре электрических станций и энергоменеджмента 4 преподавателя (к.техн.наук) имеют сертификаты энергоменеджеров и энергоаудиторов с правом преподавания. С уважением! Немировский И.А. ( к.т.н., сертифицированный энергоаудитор по програмам ТАСИС и ЮСАД, эксперт НКРЭ и МинЖКХ по техническим вопросам)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Члени Асоціації


  • Архіви<-- -->