ЗаходиНовини

Проведено семінар «Енергоаудит та енергоефективність в історичних будівлях»

3-4 жовтня 2017 року в Мінрегіоні відбувся семінар «Енергоаудит та енергоефективність в історичних будівлях». Семінар провела Асоціація енергоаудиторів України спільно з Clean Energy Solutions (Австрія) за підтримки GIZ.

На цьому семінарі учасники ознайомилися зі здобутим міжнародним досвідом проведення енергоаудиту та кращими світовими практиками. Були розглянуті основні проблеми при проваджені енергоефективних заходів в історичних будівлях та шляхи їх вирішення.

Златко Бацеліч Медіч, CES clean energy solutions GesmbH, Австрія, представив технічні рішення щодо заходів з енергоефективності в історичних будівлях, розглянув їх переваги і недоліки.

Дмитро Очеретяний, iC consulenten, Україна, представив результати експрес-аналізу та енергоаудиту будівлі Мінрегіону, вул. Велика Житомирська, 9.  Був проведений аналіз споживання теплової, електричної енергії, споживання води та витрат в будівлі Мінрегіону.

Павло Ладецький, Начальник Управління енергетичного менеджменту та стандартизації Держенергоефективності розповів про розвиток системи енергоменеджменту для громадських будівель та про проблемні питання в енергетичній сертифікації та енергоаудитах.

Презентації з семінару
Поточний стан Європейської Енергетичної Ефективності

Здобутий практичний досвід під час проведення енергоаудитів

Тематичне дослідження: Будівля Мінрегіону, вул. Велика Житомирська, 9

Енергетичні аудити в Україні в міжнародному контексті

Експрес та повний енергоаудит

Вирішення проблем енергоефективності в історичних будівлях

Заходи з енергоефективності для історичних будівель Досвід зі Львова

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.