Новини

Пропозиція для міст зі створення інтегрованої системи управління енергією

Асоціація енергетичних аудиторів пропонує скористатися унікальною пропозицією зі створення інтегрованої системи управління енергією в місті.

Інноваційна система дозволить отримати надійні дані про енергетичні та фінансові ресурси міста, що дасть можливість підвищити ефективність використання ресурсів, запровадити пріоритетність заходів з енергозбереження у місті у відповідності від їх реальної фінансової ефективності.

Система управління енергією створить базис для залучення коштів з Фонду енергоефективності та виконання умов Угоди мерів, а також Плану дій зі сталої енергетики та клімату (SECAP). Впровадження інструментарію Управління енергією надає нові можливості для промоції та підвищення статусу міста як учасника Національної системи енергомоніторингу в рамках членства України в Енергетичному Співтоваристві.

Унікальна інтегрована система включатиме в себе наступні модулі:

  1. Створення цільової Програми «Управління Енергією» у Вашій громаді та її презентації на сесії відповідної територіальної ради;
  2. Надання інформаційних матеріалів щодо актуальних питань в галузі енергоефективності протягом календарного року;
  3. Проведення експрес-аудиту системи енергопостачання міста;
  4. Впровадження системи енергоменеджменту у Вашій громаді;
  5. Впровадження системи енергомоніторингу у Вашій громаді;
  6. Аналіз міської Програми з енергоефективності та експертна допомога щодо її актуалізації до стандарту «Плану дій зі сталої енергетики та клімату (SECAP)»
  7. Навчання персоналу Вашої громади за темами енергоаудиту, енергоменеджменту, енергомоніторингу, планування управління енергією та фінансового забезпечення проектів;
  8. Розробка 2 інвестиційних проектів, що відповідають «Плану дій зі сталої енергетики та клімату (SECAP)»

За умови підписання договору у 2017 році Ви за 8 місяців отримуєте запроваджену інтегровану систему управління енергією.

В разі зацікавленості, повідомте нашу Асоціацію і ми неодмінно знайдемо разом необхідне прийнятне рішення для Вашого міста.

Контактна особа – Євгеній Шиманський

Тел.: +38 (091) 805 39 18

Тел.: +38 (044) 537 63 30

Е-mail: projects@aea.org.ua

Керівник проекту – Андрій Гінкул, координатор міжнародних проектів АЕА.

Посібник «Управління енергією в місті/громаді»

 

Асоціація енергетичних аудиторів – найбільше професійне об’єднання експертів та практиків енергоаудиту та енергоменеджменту України, що ефективно працює вже 10 років. Підсумовуючи зібраний досвід ми плануємо опублікувати практичний посібник «Управління енергією в місті/громаді», який ви зможете отримати безкоштовно зареєструвавшись на нашому сайті. У Посібнику зібрані напрацювання у сфері енергоаудиту, енергоменеджменту, енергомоніторигу, енергопланування та механізмів фінансування енергоефективності в громадах, а також десятки зразків документів та стандартів для практичного використання. Їх застосування створює інфраструктуру управління енергією.

Посібник планується до публікації у листопаді 2017 року.

Реєструйтеся у формі зараз:  https://goo.gl/ZiF2xS

Посібник буде надіслано вам одразу після його публікації.

Управління енергією в місті

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.