Впровадження системи енергоменеджменту в м. Кременчук

29.08.2017

Презентовано її було на семінарі за участю першого заступника міського голови Володимира Пелипенко, заступника мера Валерії Декусара, представників установ бюджетної сфери, а також керівника навчального центру Асоціації енергоаудиторів Вадима Литвина.

За інформацією Кременчуцької міської ради, фахівець з енергоменеджменту в свою чергу провів аналіз щодо необхідності підвищення відповідальності та контролю споживання різних видів енергії в бюджетних установах, ефективності та якості обслуговування енергоефективного обладнання. Зокрема, звернув увагу керівників установ соціальної сфери міста на проведення щоденного енергоаудиту, який, як показує практика, завжди вказує на проблемні місця в частині споживання енергії, на втратах, які несуть заклади, і в решті зможе допомогти визначити заходи з енергоефективності.

Щодо системи енергоменеджменту в бюджетних установах Кременчука, яку найближчим часом планують застосувати в установах соціальної сфери, начальник відділу енергоменеджменту та енергетики виконкому міськради Тетяна Андрієвська зазначила, що така система, перш за все, необхідна для того, щоб сформувалася чітка вертикаль узгоджених дій в частині моніторингу споживання енергоносіїв в соціальній сфері. Для цього в кожному закладі бюджетної сфери планується ввести відповідального за енергоаудит, який кожен день буде тримати контроль за показниками споживання енергії. Тетяна Андрієвська також зазначила, що після впровадження системи енергоменеджменту в бюджетних установах Кременчука з’явиться можливість чітко планувати витрати на енергоносії, вести контроль за енергоефективністю, планувати заходи з енергоефективності та знизити витрати на обслуговування.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко підкреслив, що прийняття системи енергоменеджменту в бюджетних установах Кременчука є пріоритетним завданням в розрізі державного бачення стратегії енергоефективності. Раціональне використання енергоносіїв, планування заходів з енергоефективності в установах соціальної сфери допоможуть не тільки заощадити бюджетні кошти, а й проводити рефінансування для поліпшення їх матеріально-технічної бази.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Члени Асоціації


  • Архіви<-- -->