Висновок Головного юридичного управління ВРУ щодо Фонду енергоефективності

06.06.2017

Продовжуючи послідовно відстоювати позицію щодо необхідності якісного доопрацювання законопроекту про Фонд енергоефективності (реєстр. № 5598), пропонуємо Вашій увазі Зауваження опубліковані 31.05.17 року Головним юридичним управлінням ВРУ.

Основне, на що хотілось би звернути Вашу увагу, це твердження того, що Головне юридичне управління поділяє міркування, викладені у висновку Головного науково-експертного управління від 16.01.2017 року, в першу чергу стосовно невідповідності запропонованого правого статусу Фонду енергоефективності, як юридичної особи вимогам частини четвертої статті 13 та частині другій статті 24 Конституції України, порушення статей 85 та 113 в частині перевищення повноважень органів влади, зокрема ВРУ та КМУ, вказується на невідповідність вимогам статті 27 Бюджетного кодексу та ряду рішень Конституційного Суду України.

Такий висновок, текст якого повністю наводиться в файлі (завантажити), вкотре підтверджує вже неодноразово висловлену експертну позицію Асоціації енергоаудиторів, щодо необхідності суттєвого удосконалення цього законопроекту та негайне направлення його на повторне друге читання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Члени Асоціації


  • Архіви<-- -->