Новини

Оголошується тендер для проведення енергоаудиту громадських будівель

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ЛИСТІВ ЗАЦІКАВЛЕННЯ (КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ)

Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ)

КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ – Проведення енергоаудиту громадських об’єктів соціальної сфери  та навчань з енергозбереження

Уряд України отримав грант від німецького KfW Development Bank для фінансування проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» у трьох областях східної України, який впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ), і має намір використати частину цих коштів для оплати консультаційних послуг.

Послуги включають проведення енергоаудитів більше десятка об’єктів проекту у Дніпропетровській, Харківській та Запорізькій областях та проведення навчань з енергозбереження.

УФСІ запрошує консультантів (підприємства/організації – юридичні особи та фізичних осіб-підприємців) висловити свою зацікавленість щодо надання зазначених послуг. Зацікавлені організації повинні надати детальну інформацію, яка підтверджує, що вони є кваліфікованими для надання послуг (брошури, опис схожих завдань та досвіду, наявність відповідної кваліфікації працівників, тощо). Для участі у конкурсі потенційні учасники можуть подавати спільні заявки.

Консультанти (підприємства/організації – юридичні особи та фізичні особи-підприємці), які бажають взяти участь у відборі повинні відповідати наступним кваліфікаційним критеріям:

  1. Принаймні п’ять років досвіду щодо проведення енергоаудитів об’єктів та консультування з енергозберігаючих заходів;
  2. Наявність кваліфікованих фахівців для безпосереднього проведення таких аудитів (відповідний досвід у проведенні енергоаудитів, бажано об’єктів соціальної сфери – не менше трьох років), технічна освіта, наявність сертифікатів про спеціалізоване навчання/тренінги).

Відбір консультанта здійснюється відповідно до «Керівництва Світового Банку: Відбір та контрактування консультантів позичальниками Світового Банку (2011 рік)».

Зацікавлені консультанти можуть отримати додаткову інформацію з 9:00 до 13:00 та з 14:00 до 18:00 за адресою м. Харків, вул. Сумська, 54, Харківське регіональне представництво УФСІ або за телефоном: (068) 262-88-08; (050) 475-39-04.

Листи зацікавлення мають бути надіслані до 11:00  28  квітня 2017 року за вищевказаною адресою поштою або кур’єром або електронною поштою за адресою: vespassian@ukr.net з приміткою: «до уваги голови об’єднаного тендерного комітету».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.