ВідеоЕнергоефективністьНовини

Енергоаудит будівель в м. Маріуполь

Експерти ТОВ «ЕСКО Україна» провели в м. Маріуполі енергоаудит 40 будівель. Обстеження будівель проходить в рамках реалізації проекту USAID. Метою даного проекту є підвищення енергоефективності будівель і зменшення тепловитрат.

«Результатом енергоаудиту стане опис будівлі з точки зору енергоефективності. Також дадуть відповідні рекомендації, підберуть і запропонують грантові проекти для міста, щоб дану роботу можна було реалізувати в повному об’ємі», –  додав перший заступник міської голови Олександр Голтвенко.

«В нас є спеціальна програма в яку ми заносимо, якомога більше даних, які отримали. З допомогою цієї програми ми перераховуємо тепловитрати цієї будівлі. Відповідаємо на питання – чому воно споживає таку кількість теплової енергії.  Далі робимо паспорт, який є об’єктивною характеристикою цієї будівлі. Крім цього паспорта буде розроблено з десяток заходів, які необхідно виконати, скільки вони будуть коштувати і період їх окупності за рахунок зменшення споживання теплової та електричної енергії», зазначив Володимир Печерський експерт ТОВ «ЕСКО Україна».

Джерело: Маріупольське ТВ.

1 коментар до “Енергоаудит будівель в м. Маріуполь

  1. Хибний шлях. Реальних даних для визначення потреби в тепловій енергії він не дає. Тому це кошти на вітер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.