Заходи

Запрошення до участі в енергоефективному прес-турі до м. Мена (Чернігівська область)

13 грудня 2016 року проект Європейської Комісії «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP) разом з Менською міською радою проводить виїзний прес-тур для журналістів українських регіональних та центральних медіа в місто Мена (Чернігівська область).

Прес-тур присвячено проекту модернізації системи вуличного освітлення м. Мена шляхом встановлення 1403 LED-світильників, оновлення мереж та обладнання, а також впровадження системи моніторингу та управління зовнішнім освітленням міста.

Реалізація цього проекту дозволить місту Мена скоротити споживання енергії системою вуличного освітлення на 66%. На реалізацію цих завдань Мена отримала грантової (безповоротної) допомоги від Європейського союзу на загальну суму майже 15 млн. грн., то ж це – один з найбільших проектів у сфері зовнішнього освітлення не тільки в Чернігівській області, але й в Україні загалом.

Журналісти матимуть можливість ознайомитись з технічною інформацією про заплановані та вже виконані роботи, почути розповіді команди, яка реалізує проект, зустрітись з керівництвом міста та області, представниками делегації Європейської Комісії в Україні, відвідати вже готові об’єкти, а головне – поспілкуватись з людьми, які проживають в Мені та дізнатися, як вони оцінюють результати проекту.

Протягом прес-туру журналістам-учасникам буде надаватись повна інформаційна, технічна та консультативна підтримка: ви матимете можливість записати необхідні інтерв’ю з особами політичного рівня, технічними експертами, міжнародними консультантами та мешканцями Мени; ви зможете відзняти або отримати фото та відеоматеріали з усіх етапів виконання проекту. Також на зустрічі будуть присутні представники інших проектів, фінансованих Програмою «Угода мерів – Демонстраційні проекти», тож ви матимете можливість коротко ознайомитись також і з рядом інших позитивних практик підвищення енергоефективності українських міст для використання у своїй подальшій журналістській роботі, отримавши при цьому необхідні контакти.

Крім інформаційного супроводу, організатори беруть на себе також всі витрати, пов’язані з Вашою участю у прес-турі: для Вашої зручності ми організуємо два трансфери автобусами (з Києва та Чернігова до Мени та у зворотному напрямку).

Для участі в прес-турі зацікавленим журналістам та представникам редакцій слід до 6-го грудня 2016 року пройти нескладну процедуру реєстрації за посиланням https://goo.gl/Yqd4hi та отримати підтвердження реєстрації від Програми «Угода Мерів – Демонстраційні проекти» разом зі всією детальною логістичною інформацією.

У випадку додаткових запитань запрошуємо вас звертатись до офісу Програми «Угода Мерів – Демонстраційні проекти» у Львові: +38 (032) 253 87 04/05.

Контактна особа – комунікаційний експерт Програми Олександр Шумельда (oleksandr.shumelda@gmail.com,+38 050 371 28 67).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.