Співпраця з колегами-енергоаудиторами із Швейцарії (ISAAC – SUPSI)

09.11.2016

Протягом 2016 року члени Асоціації енергоаудиторів працювали спільно зі своїми швейцарськими колегами з університету SUPSI (Dr. Arch. Massimo Mobiglia, ISAAC – SUPSI) по проведенню енергетичних аудитів будівель та адаптації швейцарського програмного забезпечення PETRA, що використовується для автоматизації розрахунків та підготовки звіту з енергетичного аудиту.

За цей час спільно з колегами з України та Швейцарії було обстежено 12 будівель та підготовлені звіти. Також наші спеціалісти отримали право на проведення навчання користуванню програмного забезпечення.

Слід відзначити, що питання єдиних стандартів щодо проведення енергетичних аудитів будівель та створення та підтримання єдиної бази є нагальним питанням в Україні. Особливо це стане актуальним за умови широкомаштабного впровадження проектів з підвищення енергоефективності в житлових будівлях як по програмам “Теплих кредитів” так і в рамках анонсованого “Фонду енергоефективності”.

Використання автоматизованих систем для підготовки та зберігання енергетичничних аудитів дозволить:

  •  спростити та здешевити енергетичний аудит будівель;
  •  створити єдину базу, що дозволить відслідковувати ефективність реалізації заходів та поступово формувати перелік найбільш ефективних проектів;
  •  забезпечити єдину систему звітності на рівні міст, областей та країни.

20161101_122324

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Члени Асоціації


  • Архіви<-- -->