Енергосервіс: практичні аспекти реалізації

01.08.2016

29 липня 2016 р. Асоціація енергоаудиторів взяла участь з презентацією «Енергосервіс: практичні аспекти реалізації» в семінарі-практикумі з eнергосервісу для мерів районних центрів Запорізької області і їх профільних заступників.

Асоціація енергоаудиторів приділяє особливу увагу розвитку надання енергосервісних послуг. Оскільки ринок енергосервісу в Україні ще тільки починає зароджуватися, вважаємо вкрай важливим донести інформацію про eнергосервіс доступною мовою органам місцевого самоврядування.

zp_IMG_2797

Експерт Асоціації енергоаудиторів Андрій Кліцунов роз’яснив учасникам семінару суть механізму ЕСКО, особливості енергосервісних договорів, а також їх переваги для органів місцевого самоврядування.

На практичному прикладі було розглянуто можливі заходи для реального об’єкта, за яким оголошена закупівля послуг енергосервісу, і розраховані можливі параметри енергосервісного договору.

Асоціація енергоаудиторів бачить в механізмі енергосервісу великі можливості для реалізації енергозберігаючих заходів в Україні і відкрита до діалогу з органами місцевого самоврядування та енергосервісними компаніями.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Члени Асоціації


  • Архіви<-- -->