ДіяльністьЗаходи

Енергосервіс: практичні аспекти реалізації

29 липня 2016 р. Асоціація енергоаудиторів взяла участь з презентацією «Енергосервіс: практичні аспекти реалізації» в семінарі-практикумі з eнергосервісу для мерів районних центрів Запорізької області і їх профільних заступників.

Асоціація енергоаудиторів приділяє особливу увагу розвитку надання енергосервісних послуг. Оскільки ринок енергосервісу в Україні ще тільки починає зароджуватися, вважаємо вкрай важливим донести інформацію про eнергосервіс доступною мовою органам місцевого самоврядування.

zp_IMG_2797

Експерт Асоціації енергоаудиторів Андрій Кліцунов роз’яснив учасникам семінару суть механізму ЕСКО, особливості енергосервісних договорів, а також їх переваги для органів місцевого самоврядування.

На практичному прикладі було розглянуто можливі заходи для реального об’єкта, за яким оголошена закупівля послуг енергосервісу, і розраховані можливі параметри енергосервісного договору.

Асоціація енергоаудиторів бачить в механізмі енергосервісу великі можливості для реалізації енергозберігаючих заходів в Україні і відкрита до діалогу з органами місцевого самоврядування та енергосервісними компаніями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.