ДіяльністьНовини

Вдосконалення механізму енергосервісу

27 квітня 2016 року відбулося засідання робочої групи щодо удосконалення законодавства у сфері енергосервісу.

У ході дискусії обговорено запропоновані зміни до Закону України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» у зв’язку із повним введенням в дію з 1 серпня 2016 року нового Закону України у сфері закупівель.

Наразі, робочою групою напрацьовано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей здійснення публічних закупівель енергосервісу». Цим законопроектом передбачається внесення технічних правок та удосконалення окремих положень щодо процедури здійснення закупівель енергосервісу.

Окремо хотілося би виділити наступні правки:

  1. Введено можливість укладання енергосервісних договорів відносно декількох об’єктів. Це значно зменшить операційні затрати при укладанні енергосервісних контрактів.
  2. Збільшено максимальний строк дії енергосервісного договору (з 10 до 15 років).
  3. Спрощено процедуру погодження істотних умов енергосервісного договору.

Загалом, за результатами наради було вирішено у найкоротші терміни доопрацювати проект Закону.

Презентація запропонованих змін до Закону України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» відбудеться під час II Форуму енергоефективного партнерства «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель», 12 травня 2016 року в НСК «Олімпійський», м. Київ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.