Заходи

Полімери в теплоізоляції: енергоефективно, екологічно, економічно

20 квітня 2016 р. запрошуємо Вас взяти участь в V міжнародній конференції: «Полімери в теплоізоляції: енергоефективно, екологічно, економічно»

Мета конференції – ознайомити учасників з сучасними трендами та досягненнями в галузі теплоізоляції із застосуванням пінополістиролу (полімерів); привернути увагу до проблем енергоефективності та енергозбереження в Україні; консолідувати намічені досягнення, виробити план дій на майбутнє та обговорити методи популяризації пінополістиролу, як екологічно безпечного та енергоефективного теплоізоляційного матеріалу.

Результатом конференції стане формування комплексу рекомендацій і пропозицій щодо подальшого посилення заходів, що вживаються на національному, регіональному та міжнародному рівнях у досягненні цілей, пов’язаних з підвищенням енергоефективності та енергозбереження в Україні. Конференція буде сприяти підвищенню інформованості української спільноти про тенденції застосування теплоізоляційних матеріалів на основі пінополістиролу.

Сподіваємося, що конференція дозволить Вам отримати вичерпну інформацію про поточну ситуацію і обговорити основні тенденції розвитку та нові віяння на ринку теплоізоляційних матеріалів.

Ми закликаємо всіх учасників до відкритого діалогу, бажаємо плідної і успішної роботи.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

Реєстрація online: http://goo.gl/forms/r3Hql4Yy7s

Оргкомітет конференції:
Тел. / Факс: + 380 44 594 72 63; +380 67 443 26 16
E-mail: office@aspp.com.ua
www.aspp.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.