Новини

Енергоаудит адміністративних будівель з тепловізійним обстеженням

КиївЕнерго проводить енергоаудит адміністративних будівель з тепловізійним обстеженням. 22 березня 2016 року, сертифікований енергоаудитор Сергій Свистюк провів енергетичний аудит однієї з адміністративних будівель у Печерському районі столиці.

Під час проведення аудиту за допомогою тепловізора були визначені основні недоліки будівлі, попередньо визначений рівень ефективності використання паливно-енергетичні ресурсів для подальшого аналізу та розроблення рекомендацій щодо скорочення їх споживання. Також енергоаудитор інструментально та візуально обстежив інженерні мережі з теплопостачання, водопостачання та електроживлення.

svystyuk
Послуга з енергоаудиту, яку компанія КИЇВЕНЕРГО запропонувала своїм клієнтам наприкінці 2014 року, є затребуваною не лише серед мешканців житлових багатоквартирних будинків. Енергоаудит необхідний в тому числі для адміністративних та соціально-побутових об’єктів. Економічний ефект після впровадження заходів з енергозбереження, рекомендованих за результатами проведеного аудиту, дозволяє скоротити витрати на енергоресурси, що споживаються будівлею, на 20 – 50% залежно від типу будівлі.

З одного боку, необхідність у енергоощадних діях побутових і юридичних клієнтів  КИЇВЕНЕРГО викликана стрімко зростаючими тарифами від національного регулятора, з іншого — гострим дефіцитом енергоресурсів в країні.

Попереднє обстеження (сканування) є лише частиною процесу зі збору даних про об’єкт. На черзі — складання балансу споживання та розподілу енергії та обґрунтування її нераціонального використання. На наступному етапі фахівці розроблять перелік необхідних енергозберігаючих заходів для об’єкта, запропонують план для їх впровадження і розрахують вартість реалізації енергоефективних заходів.

Усю цю інформацію клієнти КИЇВЕНЕРГО отримають у формі детального звіту з енергетичного аудиту об’єкта (в т.ч. енергетичний паспорт). Звіт за підсумками енергоаудиту є передпроектним документом. Він необхідний для виконання проектно-кошторисної документації на енергоефективну санацію, а також документом, який потрібний для пошуку інвестора на виконання робіт (це може бути грант, позика банку, участь у державних, міжнародних програмах, проектах тощо). Термін проведення енергоаудиту від КИЇВЕНЕРГО та підготовки звіту по ньому становить приблизно 15 робочих днів.

Розібратися в документі допоможуть фахівці, що проводили енергоаудит, та експерт з фінансів. Вони прокоментують висновки аудиту, нададуть вичерпну інформацію про те, як запропоновані заходи з енергоефективності позначаться на рахунках за комунальні послуги, скільки власник будівлі зможе заощадити, коли повернуться вкладені в енергоефективність кошти.

Крім того, компанія КИЇВЕНЕРГО готова надати клієнтам технічний супровід у реалізації заходів, допоможе обрати надійного підрядника та підкаже, як скласти бізнес-план для інвестора з впровадження проекту.

Звертаємо увагу: щопонеділка з 09:00 до 12:00 у приміщенні центру обслуговування клієнтів КИЇВЕНЕРГО на вул. Мельникова, 31 за попереднім записом за телефоном 1588 (зі стаціонарного) або (044) 202-15-88 (з мобільного) можна отримати персональну консультацію стосовно послуги з енергетичного аудиту об’єктів.

Джерело: За матеріалами прес-служби Київенерго.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.