Новини

Завершення проекту “Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку”

Повідомляємо про завершення у січні 2016 року проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку», що успішно реалізований Асоціацією енергоаудиторів за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Робота експертів Асоціації енергоаудиторів в Проекті була насиченою та цікавою, іноді вкрай непростою, та, сподіваємось, плідною і корисною для підвищення рівня енергоефективності наших міст. За час роботи Проекту експерти активно співпрацювали в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності з малими та середніми містами України, надали допомогу в підвищенні енергоефективності містам Бурштин та Кузнецовськ, організували ряд конференцій, семінарів, тренінгів та навчально-оглядових візитів до міст-взірців в сфері енергоефективності, двічі видали Каталог кредитних, грантових програм та програм МТД в сфері енергоефективності та впевнились, що роботи в галузі впровадження енергоефективних заходів в Україні ще дуже багато, тож попереду нас чекає напружена та цікава робота.

Дякуємо Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», нашим партнерам та всім учасникам Проекту за співпрацю та сподіваємось на подальше ефективне співробітництво!

Проект «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» був реалізований за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Мета Проекту – зменшення залежності України від зовнішніх паливно-енергетичних ресурсів через розробку фінансових механізмів реалізації місцевих енергоефективних проектів та підвищення інституційної спроможності українських міст з питань розробки та впровадження політик сталого енергетичного розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.