Новини
termo_noderniz

Новий код економічної класифікації видатків бюджету – 2276 “Оплата енергосервісу”

termo_noderniz

Із 2016 року для оплати бюджетних зобов’язань за енергосервісним договором вводиться новий код економічної класифікації видатків бюджету – 2276 “Оплата енергосервісу”.

Про це йдеться у наказі Мінфіну від 06.11.2015 р. № 996 «Про внесення зміни до економічної класифікації видатків бюджету», який набрав чинності 1 січня 2016 р.

“Крок за кроком в країні створюється уся необхідна правова база для повноцінного запровадження механізму енергосервісу в бюджетній сфері. Минулого року прийнято два Закони України щодо ЕСКО-механізму, затверджено примірний енергосервісний договір. На часі – приведення наказів Мінфіну у відповідність із новими Законами”, – повідомив Голова Держенергоефективності С. Савчук.

За його словами, відтепер бюджетні установи зможуть формувати видатки із врахуванням витрат за укладеними “енергосервісними договорами”.

Впровадження енергосервісу дозволить термомодернізувати бюджетні установи, не витрачаючи при цьому бюджетні кошти на інвестиції, та отримати економію енергоресурсів.

Довідково.

Примірний енергосервісний договір затверджено постановою Уряду від 21.10.2015 р. № 845. Детальніше за посиланням: /energy-management/esco/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.