ДіяльністьЕнергоефективність

Місто Кузнецовськ – учасник Проекту

Команда проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку», що реалізується Асоціацією енергоаудиторів за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), повідомляє про початок роботи з містом Кузнецовськ та надання технічної допомоги в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності.

Нагадаємо, що в травні 2015 р. в рамках Проекту було проведено Конкурс серед міст України на отримання технічної допомоги в розробці планів дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР), підготовці відповідних інвестиційних проектів та бізнес-планів, впровадженні служб енергоменеджменту та систем енергомоніторингу. Переможцями Конкурсу були обрані міста Дрогобич та Бурштин. Кузнецовськ було обрано одним з двох резервних міст на випадок настання форс-мажорних обставин у взаємодії з містами-переможцями.

Експерти Проекту та фахівці Кузнецовської міської ради продовжували активну співпрацю в поза конкурсному форматі з травня 2015 року. Успіхи Кузнецовська у впровадженні заходів та труднощі з виконанням підписаної Угоди про співпрацю з боку міста Дрогобич стали передумовами для заміни серед учасників Проекту – отримувачів безоплатної технічної допомоги в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності.

«20» листопада 2015 р. відбулась зустріч Кузнецовського Міського Голови Анощенка Сергія Івановича з керівництвом Проекту, в ході якої була підписана Угода про партнерство та співпрацю між Проектом та містом, обговорено та узгоджено подальший план дій на 2015-2016 роки. Зокрема – спільна робота з реалізації проектів, спрямованих на підвищення енергоефективності Кузнецовська та перетворення його на взірцеве енергоефективне місто України.

Вітаємо Кузнецовськ з початком участі в проекті «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку»! Ми впевнені в подальшій плідній співпраці та виконанні запланованих заходів в Кузнецовську.

Проект «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» реалізується за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Метою Проекту є зменшення залежності України від зовнішніх паливно-енергетичних ресурсів через розробку фінансових механізмів реалізації місцевих енергоефективних проектів та підвищення інституційної спроможності українських міст з питань розробки та впровадження політик сталого енергетичного розвитку.

На фото (зліва направо): Олег Квас, енергоменеджер Кузнецовська; Андрій Гінкул, керівник Проекту; Сергій Анощенко, Міський Голова Кузнецовська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.