Енергоефективність
rivno_aes-voda

Інноваційне рішення в освітленні Кузнецовська

rivno_aes-voda

Проект з модернізацією та реконструкції системи вуличного освітлення був першим пілотним проектом із комплексним підходом до підвищення рівня енергоефективності м. Кузнецовська, в якому були застосовані сучасні енергоефективні рішення.

В рамках проекту відбулась заміна світильників з лампами ДРЛ-125 на світлодіодні марки ДКУ-60/AMBAR2LED та ДКУ-74/AMBAR2LED, AMPERA Midi 60 в кількості 88 одиниць на суму 341,00 тис.грн. За підтримки НЕФКО буде проведена заміна 710 одиниць світильників (на суму 3,00 млн.грн), 70 одиниць – фінансування місцевого бюджету на суму 200, 00 тис.грн.

В рамках реалізації проекту досягнуті наступні економічні показники:

  • загальна вартість проекту – 341,00 тис.грн. (в цінах станом на 2015 рік);
  • очікувана економія коштів – більше 50 тыс. грн. за рік;
  • простий термін окупності – 5,1 років.

В результаті реалізованих заходів  споживання електричної енергії зменшилось до 33 тис. кВт на рік .

вуличне освітлення

Отриманий досвід з впровадження енергоефективних технологій на діючій системі можна розповсюджувати на інших аналогічних опоряк вуличних так і паркових м. Кузнецовська. Значним досягненням даного проекту можно вважати освітлення вулиць міста в нічний період часу , а також виконання всіх сучасних нормативів щодо енергозбереження.

Фактичний моніторинг енергоспоживання системи вуличного освітлення підтверджує, що проект є ефективним. Вже зараз вдалося досягти економії в розмірі 45% від базового електроспоживання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.