ВажливеДіяльністьЕнергоефективністьНовини

Енергозбереження – економія для гаманця та держави

4 грудня чиновники та експерти на прикладі одного з будинків на Печерську показали наскільки ефективними є заходи з енергозбереження для громадян.

Багатоповерхівка, що знаходиться на вулиці Лесі Українки, була утеплена за рахунок самих мешканців нещодавно. Мешканці точно не можуть сказати, у яку копійчину їм це обійшлося, проте керівник Навчального центру з енергоаудиту та енергоменеджменту Асоціації енергоаудиторів Вадим Литвин каже, що сьогодні утеплення коштує 700–1000 гривень за квадратний метр.

За словами Литвина, не можна конкретно визначити вартість, оскільки все залежить від особливостей фасаду, матеріалів тощо.

Проте утеплення – це не єдиний захід, який треба реалізовувати. Для повного збереження енергії, також потрібно встановити систему регулювання теплопостачання, – зазначає експерт.

 

1373a25ef34b

Вадим Литвин за допомогою тепловізора продемонстрував на прикладі двох багатоповерхівок переваги утепленого та тепловтрати неутепленого будинка. Як показав експеримент, неутепелений будинок втрачає у 2-3 рази більше тепла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.