Семінари з енергомоніторингу в Бурштині

30.11.2015

26-27 листопада 2015 року експерти Асоціації енергоаудиторів та проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» в рамках надання технічної допомоги в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності провели семінари в м. Бурштині.

26 листопада був проведений семінар для керівництва м. Бурштин щодо можливостей впровадженої в рамках Проекту системи енергомоніторингу та можливостей прийняття управлінських рішень з енергоменеджменту.

27 листопада відбувся семінар для адміністративно-господарського персоналу бюджетних закладів та установ м. Бурштин щодо можливостей впровадженої системи енергомоніторингу, збору та внесення до неї даних.

Учасники семінарів отримали додаткові навички та перейняли передовий досвід українських міст в галузі енергоефективності.

Проект «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» реалізується за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Метою Проекту є зменшення залежності України від зовнішніх паливно-енергетичних ресурсів через розробку фінансових механізмів реалізації місцевих енергоефективних проектів та підвищення інституційної спроможності українських міст з питань розробки та впровадження політик сталого енергетичного розвитку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Члени Асоціації


  • Архіви<-- -->