Робота проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» в Бурштині

29.10.2015

Проект «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку», що реалізується Асоціацією енергоаудиторів за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», продовжує надавати технічну допомогу в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності містам-переможцям Конкурсу.

Нагадаємо, що в результаті конкурсного відбору містами-переможцями на отримання технічної допомоги в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності стали м. Бурштин та м. Дрогобич.

На сьогоднішній день в Бурштині вже почалось розгортання системи автоматичного енергомоніторингу. Цей процес планується реалізовувати в два етапи. На початковому етапі в двох бюджетних закладах міста (Бурштинській ЗОШ №1 та Дитячому садку №6 «Пролісок») буде впроваджена автоматична дистанційна система моніторингу енергетичних ресурсів, а в решті закладів – буде впроваджена система моніторингу в ручному режимі. В подальшому на другому етапі впровадження планується розширення автоматичної системи моніторингу на всі будівлі, при цьому вносити зміни в систему не знадобиться – потрібно лише встановити додаткове обладнання. Для реалізації другого етапу активно залучатимуться позабюджетні кошти та кошти міжнародних фінансових організацій.

Аналогічна система автоматичного енергомоніторингу вже впроваджена в Києві, де в автоматичному режимі відслідковується інформація по більше ніж 120 об’єктам (в ручному режимі – по більше ніж 1280), а протягом наступного року на автоматичну систему в Києві буде переведено до 300 об’єктів.

Проект «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Метою Проекту є зменшення залежності України від зовнішніх паливно-енергетичних ресурсів через розробку фінансових механізмів реалізації місцевих енергоефективних проектів та підвищення інституційної спроможності українських міст з питань розробки та впровадження політик сталого енергетичного розвитку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Члени Асоціації


  • Архіви<-- -->