ДіяльністьЕнергоефективність

Міська конференція з питань енергозбереження та енергоефективності у Кузнецовську

На запрошення Кузнецовської міської ради експерти Асоціації енергоаудиторів та проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» взяли участь у І Міській конференції з питань енергозбереження та енергоефективності «Виклик прийнято! Енергоефективність у бюджетній сфері та ЖКГ», яка відбулась «16» жовтня 2015р. у Кузнецовську.

Метою Конференції було надати учасникам знання про основні принципи та методи ефективного використання традиційних джерел енергії, провести роз’яснення щодо важливості моніторингу енергоспоживання будівлями ЖКГ та бюджетної сфери, а також провести обговорення можливостей по залученню фінансування в проекти термомодернізації ОСББ.

Менеджер Проекту Олександр Стеценко розповів про наявні в Україні донорські та інвестиційні ресурси в сфері енергозбереження та енергоефективності і охорони навколишнього природного середовища. Він представив Каталог кредитних, грантових програм та програм МТД в сфері енергоефективності, розроблений в рамках проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку», який фінансується Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Також були презентовані результати дослідження щодо активностей та потреб українських міст в галузі залучення коштів на енергоощадні заходи, проведеного в рамках даного Проекту.

Експерт Проекту Вадим Литвин розповів про технічні питання в модернізації та реконструкції систем теплопостачання, енергомоніторинг паливно-енергетичних ресурсів. Експерт розповів про системи енергоменеджменту та енергомоніторингу, які впроваджуються в рамках Проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» в Бурштині та Дрогобичі. Особливу зацікавленість учасників викликав досвід Бурштина, який, як і Кузнецовськ, є «енергетичним містом», а тому його досвід може бути використаний і в Кузнецовську.

В Конференції взяли участь українські експерти з енергоефективності та фінансові консультанти з провідних українських банків: Тетяна Гордієнко – радник з фінансових питань проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» IFC, World Bank Group; Тамара Гордієнко – начальник відділення м. Кузнецовськ АБ Укргазбанк; Людмила Галущак – начальник відділу розвитку банківського бізнесу АТ Ощадбанк, тощо.

Більше інформації про конференцію можна знайти на сайті Кузнецовської міської ради: http://kuznetsovsk-rada.gov.ua/hottems.aspx?id=12182

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.