ДіяльністьЕнергоефективність

Робота проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» в Дрогобичі

Проект «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку», що реалізується Асоціацією енергоаудиторів за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», продовжує надавати технічну допомогу в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності містам-переможцям Конкурсу.

7-8 вересня технічні експерти Проекту з робочим візитом відвідали місто Дрогобич. Під час візиту експерти, керівництво міста та майбутні спеціалісти з енергоменеджменту обговорили та намітили подальший план дій щодо реалізації напрямків надання технічної допомоги, а саме: підготовки плану дій сталого енергетичного розвитку; впровадження системи моніторингу енергоспоживання; створення підрозділу з енергетичного менеджменту.

В ході візиту було обговорено технічні аспекти впровадження системи енергомоніторингу в місті, а також оглянуто ряд об’єктів, на яких планується її впроваджувати в першу чергу. Експерти оглянули бюджетні заклади (освітні та медичні), підприємства теплопостачання та житлові будинки для більш повного висвітлення існуючої ситуації та прорахунку інвестиційних проектів в рамках підготовки ПДСЕР.

З керівництвом міста та майбутніми спеціалістами з енергоменеджменту Дрогобича було погоджено ряд питань щодо впровадження енергомоніторингу, вирішення яких буде винесене на найближчу сесію міськради: виділення коштів на закупівлю програмного забезпечення, зміни в організаційній структурі з метою створення підрозділу з енергетичного менеджменту тощо.

Проект «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Метою Проекту є зменшення залежності України від зовнішніх паливно-енергетичних ресурсів через розробку фінансових механізмів реалізації місцевих енергоефективних проектів та підвищення інституційної спроможності українських міст з питань розробки та впровадження політик сталого енергетичного розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.