ВажливеЕнергоефективністьМіжнародні проекти

Оголошено третій тур програми DemoUkrainaDH – вересень 2015

Програма DemoUkrainaDH оголошує третій тур – вересень 2015 та запрошує комунальні теплопостачальні підприємства подати заявки на впровадження демонстраційних проектів в українських містах.

Мета програми – продемонструвати українським містам нові технології та сучасні рішення, які можна застосувати в системах централізованого опалення, разом з використанням міжнародної практики підготовки проектів, проектування, закупівель, виконання проектів та контролю результатів для впровадження більш енергоефективних та сталих послуг з опалення.

В рамках програми обрані проектні партнери можуть отримати:

  • Грант на покриття капітальних витрат у розмірі максимум 50% загального зовнішнього фінансування, але не більше ніж 0,3 млн. євро на один проект.
  • Кредит у розмірі максимум 0,5 млн. євро на один проект з відсотковою ставкою 6%. Період виплати кредиту відповідає прогнозному періоду повернення інвестицій завдяки досягнутій економії.
  • Технічну допомогу (ТД), яка означає, що розробка та впровадження демонстраційних проектів відбуватиметься за підтримки міжнародних консультантів. Проектний партнер повинен створити на підприємстві Групу впровадження проекту (ГВП) з принаймні одним англомовним членом групи.
  • Обрані проектні партнери повинні надати власне фінансування у розмірі 15% загальних проектних витрат.

Щоб зробити процес подачі заявок ефективним та швидким пропонується спочатку попередньо оцінити проектну ідею. Таким чином можна буде відразу визначити, чи має проектна ідея потенціал бути перетвореною на демонстраційний проект. Для цієї попередньої оцінки рекомендується до початку підготовки офіційної заявки відповідно до процедур, вказаних на веб-сайті www.demo-dh.org.ua, звернутися до Координаційної команди DemoUkrainaDH, надіславши електронного листа (українською, російською або англійською мовами) на адресу office@demo-dh.org.ua.

Більше інформації щодо програми можна отримати на сайті: www.demo-dh.org.ua.

Завантажити оголошення про початок третього туру програми DemoUkrainaDH

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.