ЗаходиІнвестиціїФото

Відкриття Центру енергоефективності Укргазбанку

Сьогодні у Києві відбулося урочисте відкриття Центру енергоефективності Укргазбанку із повним спектром послуг для населення та представників ОСББ та ЖБК. 

Центр відкрито на базі відділення банку за адресою: м. Київ, вул. Єреванська, 1. Центр енергоефективності стане унікальним майданчиком для інформування населення про Державну програму з енергоефективності для активної реалізації заходів із термомодернізації житлового фонду та енергозбереження в Україні.

Співробітники Центру надаватимуть вичерпні консультації щодо заходів із енергозбереження, здійснюватимуть виїзди за місцем знаходження ОСББ/ЖБК для участі у зборах їх членів, проводитимуть презентації із популяризації енергоефективних заходів для ОСББ/ЖБК разом із партнерами та професійними консультантами, а також здійснюватимуть оформлення заявок на отримання кредитів з компенсацією від держави.

Від Асоціації енергоаудиторів в заходів взяли участь Андрій Цибулько, Голова Асоціації енергоаудиторів, Григорій Романюк, Координатор напрямку “Енергоаудит будівель”, Вадим Литвин, керівник навчального центру з енергоменеджменту та енергоаудиту.

ukrgas-cee-4

ukrgas-cee-3

ukrgas-cee-2

* За матеріалами прес-служби Укргазбанку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.