ЕнергоефективністьЗаходи

Безкоштовні семінари з енергоменеджменту (ISO 50001)

У рамках співпраці між ООН з промислового розвитку (ЮНІДО) та НТУУ «Київський політехнічний інститут» продовжується реалізація Проекту технічної допомоги UKR IEE «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України».

Проект фінансується за рахунок Глобальної екологічної фундації (ГЕФ) та підтримується Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України.

Метою Проекту є розвиток ринкових умов для підвищення енергоефективності та впровадження міжнародного досвіду в управлінні енерговикористанням енергоємних виробничих підприємств України – великих, середніх та малих, як основи для підвищення їх конкурентоспроможності при забезпеченні комплексного підходу до зниження викидів парникових газів та покращення довкілля.

Згідно робочої програми Проекту у вересні будуть проведені безкоштовні навчальні семінари (тренінги), присвячені впровадженню систем енергетичного менеджменту відповідно до стандарту ISO 50001, який з початку цього року набув чинності в Україні. Навчання проводитимуть міжнародні експерти Едмунд Офферманн та Ерік Гудб’єрк.

Програма безкоштовних навчальних семінарів у вересні 2015 року:

Ознайомчі семінари для власників та керівників промислових підприємств, сервісних інжинірингово-консалтингових компаній, представників органів влади відбудуться:

9 вересня, м. Одеса, Одеський регіональний центр енергозбереження та енергоменеджменту, Одеський національний політехнічний університет, просп. Шевченка, 1, корпус №2, ауд. 213у.

11 вересня, м. Харків, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», вул. Фрунзе, 21, І аудиторія електротехнічного корпусу.

Семінари для користувачів систем енергоменеджменту – фахівців промислових підприємств та сервісних інжинірингово-консалтингових компаній проходитимуть:

14-15 вересня, м. Київ, Центр підготовки енергоменеджерів, Інститут енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ», вул. Борщагівська, 115, ауд. 310.

17-18 вересня, м. Запоріжжя, Запорізький національний технічний університет, вул. Жуковського, 64, ауд. 253.

Кількість учасників обмежена, для участі необхідно завчасно подати Заявку.

Більше інформації тут.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Чернецька Юлія
Тел. +38066 108 3298
E-mail: j.chernetska@gmail.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.