З містами Бурштин та Дрогобич підписано угоду про співробітництво

05.07.2015

Команда Проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку», що реалізується Асоціацією енергоаудиторів в партнерстві з Асоціацією міст України та Асоціацією малих міст України за підтримки USAID MERP, відвідала міста – переможці Конкурсу на отримання технічної допомоги в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності.

30 червня команда Проекту завітала до Бурштину, а 1 липня до Дрогобича. В ході візитів відбулось знайомство з керівництвом міст та їх енергоменеджерами, а також було підписано Угоди про партнерство та співробітництво, в рамках яких експертами Проекту надаватиметься допомога містам в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності.

IMG_5100

На фото (зліва направо): Корпан Роман Васильович, начальник відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради,  Гінкул Андрій Георгійович, керівник проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку», Метик Тарас Михайлович, секретар Дрогобицької міської ради, Стеців Ярослав ДмитровичГоловний спеціаліст відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Надалі експертів Проекту та енергоменеджерів міст чекає активна співпраця, тож бажаємо успіху та плідної роботи!

Проект «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Метою Проекту є зменшення залежності України від зовнішніх паливно-енергетичних ресурсів через розробку фінансових механізмів реалізації місцевих енергоефективних проектів та підвищення інституційної спроможності українських міст з питань розробки та впровадження політик сталого енергетичного розвитку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Члени Асоціації


  • Архіви<-- -->