ДіяльністьЕнергоефективність

Аналітична довідка «Системи моніторингу споживання енергоресурсів в бюджетних закладах українських міст»

Експертами Асоціації енергоаудиторів ЖКГ під керівництвом Литвина Вадима Івановича (керівника Київського Центру Енергоефективності при КП «ГВП») на основі інформації, отриманої під час ознайомчих візитів до міст Київ, Житомир, Кам’янець-Подільський, а також після проведення аналізу ринку систем моніторингу енергоспоживання для будівель, підготовлено аналітичну довідку «Системи моніторингу споживання енергоресурсів в бюджетних закладах українських міст».

Метою дослідження є визначення основних типів систем моніторингу енергоспоживання, що використовуються в містах України, аналіз їх переваг та недоліків та підготовка пропозицій щодо підвищення їх ефективності.

В документі висвітлено основні типи систем моніторингу енергоспоживання в будівлях, їх переваги, недоліки, а також системи аналізу даних про споживання енергоресурсів. Також надано рекомендації по підготовці технічного завдання по впровадженню систем моніторингу енергоспоживання бюджетних будівель.

Документ розроблено Асоціацією енергоаудиторів ЖКГ та Асоціацією міст України в рамках проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку», що реалізовується за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Завантажити аналітичну довідку «Системи моніторингу споживання енергоресурсів в бюджетних закладах українських міст»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.