ДіяльністьМіжнародні проекти
місто Бурштин

Команда Проекту відвідає міста-переможці Конкурсу

місто Бурштин

30 червня – 1 липня 2015 року команда Проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку», що реалізується за підтримки USAID MERP, відвідає міста – переможці Конкурсу на отримання технічної допомоги в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності. В ході візиту планується підписання Угод про партнерство та співробітництво між Проектом та містами, обговорення та узгодження плану дій щодо надання технічної допомоги в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності. Після першого ознайомчого візиту та підписання угод міста відвідають експерти проекту з метою ознайомлення із фактичним станом ЖКГ даних міст, станом справ в галузі енергменеджменту та енергозбереження та внутрішньою документацією міст в цій галузі.

Нагадаємо, що в результаті конкурсного відбору містами-переможцями на отримання технічної допомоги в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності (розробка Планів дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР), допомога в підготовці відповідних інвестиційних проектів та бізнес-планів, впровадження служб енергоменеджменту та систем енергомоніторингу) стали м. Бурштин та м. Дрогобич.

Більше інформації щодо актуальних подій Проекту, фінансування проектів в галузі енергоефективності, довідкова та методологічна інформація щодо проведення енергоаудитів, створення служб енергоменеджменту та систем енергомоніторингу буде розміщуватись та поновлюватись на веб-сторінках АМУ та АЕА, а також на нашій сторінці в Facebook.

Проект «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Метою Проекту є зменшення залежності України від зовнішніх паливно-енергетичних ресурсів через розробку фінансових механізмів реалізації місцевих енергоефективних проектів та підвищення інституційної спроможності українських міст з питань розробки та впровадження політик сталого енергетичного розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.