ДіяльністьЕнергоефективність

Відбувся перший тур Конкурсу серед міст на отримання допомоги в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності

20 травня 2015 року в приміщенні Інформаційно-консультативного центру з енергозбереження при Асоціації міст України відбулось засідання Конкурсної комісії з відбору малих та середніх міст на отримання технічної допомоги в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності

В рамках Проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» більше 70 анкет малих та середніх міст України було представлено на розгляд Конкурсної комісії. У зв’язку зі значною зацікавленістю міст до Конкурсу та великою кількістю поданих Анкет, Конкурсна комісія прийняла рішення провести Конкурс у 2 тури. Це дозволить більш об’єктивно та всестороннє провести оцінку документів, поданих на участь у Конкурсі, а також дасть змогу запросити уточнюючі документи та роз’яснення з питань, що виникли у Комісії до міст під час засідання.

Таким чином, за результатами оцінювання документів та тривалого експертного обговорення до другого туру Конкурсу пройшли 11 міст:

 1. Броди
 2. Бурштин
 3. Добропілля
 4. Дрогобич
 5. Комсомольськ
 6. Кузнецовськ
 7. Лубни
 8. Першотравенськ
 9. Ромни
 10. Тростянець
 11. Хмільник

Наступне засідання Конкурсної комісії з метою остаточного визначення переможців Конкурсу заплановане на 26 травня 2015 року. До того часу Конкурсна комісія доручила керівнику проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» Гінкулу Андрію Георгійовичу та менеджеру проекту Стеценку Олександру Олександровичу запросити у міст, що вийшли до другого туру, додаткові документи, пояснення та уточнення з питань, що виникли у Комісії.

Інформація щодо результатів другого туру конкурсного відбору та оголошення міст-переможців буде розміщена на веб-сторінках Асоціації міст України (www.auc.org.ua) та Асоціації енергоаудиторів (www.aea.org.ua), а також на сторінці Асоціації енергоаудиторів в Facebook.

Проект «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Метою Проекту є зменшення залежності України від зовнішніх паливно-енергетичних ресурсів через розробку фінансових механізмів реалізації місцевих енергоефективних проектів та підвищення інституційної спроможності українських міст з питань розробки та впровадження політик сталого енергетичного розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.