ДіяльністьНовини

Продовжено термін прийому документів для участі у конкурсі

Асоціація енергоаудиторів в партнерстві з Асоціацією міст України та Асоціацією малих міст України продовжила терміни прийому документів на участь у Конкурсі для малих та середніх міст України на отримання допомоги в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності в рамках проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку», який реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Після оголошення Конкурсу на адресу Асоціації енергоаудиторів ЖКГ та Інформаційно-консультативного центру з енергоефективності при АМУ почали надходити документи від міст, зацікавлених в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності. Також нам телефонують з приводу консультацій щодо заповнення Анкет та Опитувальних листів. На прохання міст-учасників, з метою кращої підготовки документів для Конкурсу, а також з метою уточнення інформації щодо вже поданих документів Конкурсною комісією було прийнято рішення продовжити терміни Конкурсу до 18:00 «15» травня 2015 р.

Нагадаємо, що для участі в Конкурсі необхідно заповнити Анкету та Опитувальний лист з додатками та надіслати їх до 18:00 «15» травня 2015 р. на електронну адресу Інформаційно-консультативного центру з енергоефективності при Асоціації міст України: kovinev@auc.org.ua, (координатор Центру Ковинєв Максим Олексійович, тел. (044) 486-28-41) або на електронну адресу проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку»: projects@aea.org.ua, (менеджер проекту Стеценко Олександр Олександрович, тел. (044) 279 59 23).

Вже в травні 2015 року буде здійснено відбір 2-х пілотних міст, яким надаватиметься технічна допомога в розробці планів дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР), підготовці відповідних інвестиційних проектів та бізнес-планів, впровадженні служб енергоменеджменту та систем енергомоніторингу. Решта міст-учасників конкурсу зможуть отримати консультативну допомогу від Асоціації енергоаудиторів ЖКГ та Асоціації міст України щодо отримання фінансування для реалізації проектів в галузі енергоаудиту та енергозбереження згідно методичних рекомендацій, які будуть розроблені під час проекту. Відбір міст-переможців здійснюватиметься Конкурсною комісією у складі представників Асоціації енергоаудиторів, Асоціації міст України та Асоціації малих міст України.

Інформація щодо відбору міст та реалізації Проекту, а також інформація щодо фінансування проектів в галузі енергоефективності, довідкова та методологічна інформація щодо проведення енергоаудитів, створення служб енергоменеджменту та систем енергомоніторингу буде розміщуватись та поновлюватись на веб-сторінках Асоціації міст України (http://www.auc.org.ua) та Асоціації енергоаудиторів ЖКГ (http://aea.org.ua).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.