Діяльність

У Києві відбудеться засідання Конкурсної комісії з відбору малих та середніх міст України на отримання допомоги в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності

19-20 травня 2015 року Асоціація енергоаудиторів в партнерстві з Асоціацією міст України та Асоціацією малих міст України проведе засідання Конкурсної комісії з відбору малих та середніх міст на отримання технічної допомоги в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності в рамках Проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку», який реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). (Місце проведення: м. Київ, Інформаційно-консультативний Центр з енергоефективності при Асоціації міст України).

Членами Конкурсної комісії є представники Асоціації енергоаудиторів, Асоціації міст України та Асоціації малих міст України: Голова Асоціації енергоаудиторів Цибулько Андрій Васильович, Керівник Проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» Гінкул Андрій Георгійович, Перший заступник Виконавчого директора Асоціації міст України Мазурчак Олександр Володимирович та Виконавчий директор Асоціації малих міст України Полтавець Валентина Дмитрівна.

Станом на 14 травня 2015 року було отримано та розглянуто більше 75 Анкет від малих та середніх міст України. Неабияка зацікавленість міст у Конкурсі показала важливість та необхідність таких проектів для України саме сьогодні – в період становлення її енергетичної незалежності від зовнішніх паливно-енергетичних ресурсів.

Під час свого засідання Конкурсна комісія обговорить та відбере 2 міста-переможця, які отримають від експертів Асоціації енергоаудиторів та Асоціації міст України технічну допомогу в розробці планів дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР), підготовці відповідних інвестиційних проектів та бізнес-планів, впровадженні служб енергоменеджменту та систем енергомоніторингу. Решта міст-учасників Конкурсу зможуть отримати консультативну допомогу щодо отримання фінансування для реалізації проектів в галузі енергоаудиту та енергозбереження згідно методичних рекомендацій, які будуть розроблені під час Проекту.

На сьогодні існує нагальна потреба в допомозі містам у розробці фінансових механізмів реалізації місцевих енергоефективних проектів та підвищенні їх інституційної спроможності з питань розробки та впровадження політик сталого енергетичного розвитку. Це дозволяє містам більш активно брати участь в програмах міжнародних фінансових організацій та отримувати фінансування на реалізацію власних проектів та програм, які будуть сприяти зменшенню використання енергетичних ресурсів.

Інформація щодо результатів конкурсного відбору та оголошення міст-переможців буде розміщена на веб-сторінках Асоціації міст України (www.auc.org.ua) та Асоціації енергоаудиторів ЖКГ (www.aea.org.ua), а також на сторінці Асоціації енергоаудиторів ЖКГ в Facebook.

Проект «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Метою Проекту є зменшення залежності України від зовнішніх паливно-енергетичних ресурсів через розробку фінансових механізмів реалізації місцевих енергоефективних проектів та підвищення інституційної спроможності українських міст з питань розробки та впровадження політик сталого енергетичного розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.