ВажливеДіяльністьЕнергоефективність

Оголошуємо переможців Конкурсу міст!

Асоціація енергоаудиторів в партнерстві з Асоціацією міст України та Асоціацією малих міст України раді повідомити про завершення Конкурсу серед міст та визначення переможців, які отримають технічну допомогу в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності в рамках Проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку», що реалізується за підтримки USAID MERP.

27 травня 2015 року в приміщенні Інформаційно-консультативного центру з енергозбереження при Асоціації міст України відбулось друге засідання Конкурсної комісії з відбору малих та середніх міст на отримання допомоги в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності. В результаті непростого відбору містами-переможцями Конкурсу стали Дрогобич та Бурштин.

Вітаємо міста-переможці Конкурсу та повідомляємо про готовність команди Проекту відвідати переможців після затвердженя результатів відбору грантодавцем, з метою підписання відповідних Меморандумів про співробітництво та узгодження плану дій щодо надання технічної допомоги в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності (розробці Планів дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР), підготовці відповідних інвестиційних проектів та бізнес-планів, впровадженні служб енергоменеджменту та систем енергомоніторингу).

Решта міст-учасників Конкурсу мають можливість отримати дистанційну консультативну допомогу від Асоціації енергоаудиторів та Асоціації міст України щодо впровадження систем енергоменеджменту та енергоефективності, а також щодо отримання фінансування для реалізації проектів в галузі енергоаудиту та енергозбереження згідно методичних рекомендацій, які будуть розроблені під час Проекту.

Дана ініціатива Проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» дозволить малим та середнім містам України більш активно реалізовувати власні енергоефективні проекти за участю міжнародних фінансових установ. Зокрема, під час Конкурсу було сформовано перший в Україні Каталог енергоефективних проектів в малих та середніх містах, які можуть бути реалізовані вже найближчим часом.

Більше інформації щодо актуальних подій Проекту, інформація щодо фінансування проектів в галузі енергоефективності, довідкова та методологічна інформація щодо проведення енергоаудитів, створення служб енергоменеджменту та систем енергомоніторингу буде розміщуватись та поновлюватись на веб-сторінках АМУ (www.auc.org.ua) та АЕА (www.aea.org.ua), а також на нашій сторінці в Facebook (www.facebook.com/energyauditors).

Проект «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Метою Проекту є зменшення залежності України від зовнішніх паливно-енергетичних ресурсів через розробку фінансових механізмів реалізації місцевих енергоефективних проектів та підвищення інституційної спроможності українських міст з питань розробки та впровадження політик сталого енергетичного розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.