ВажливеДіяльність

Створено Інформаційно-консультативний центр з енергоефективності

Асоціація міст України (АМУ) та Асоціація енергетичних аудиторів (АЕА) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) створили при АМУ Інформаційно-консультативного центру з енергоефективності та запрошують представників громадськості та місцевого самоврядування до співпраці.

Ідеєю Центру є надання практичної організаційно-технічної підтримки українським містам та громадам з питань підготовки та впровадження інвестиційних проектів в галузі енергоефективності (проведення експрес-енергоаудитів, надання консультацій та підготовка бізнес-планів, проектних заявок, документів, необхідних для погоджень обсягів та умов здійснення місцевих запозичень, реєстрації кредитних договорів в НБУ тощо), обміну актуальною інформацією з питань енергоефективності та енергоменеджменту, в тому числі щодо діючих грантових та кредитних програм.

Завданнями Центру є:

  • надання консультацій містам та громадам України з питань енергоменеджменту та енергоефективності;
  • допомога містам України в сфері залучення грантів, міжнародної технічної допомоги та кредитів для реалізації проектів в галузі енергоефективності;
  • моніторинг та надання інформації про діючі програми та проекти;
  • допомога містам та громадам України в підготовці та реалізації проектів, спрямованих на підвищення їх енергоефективності та консультації щодо отримання фінансування для реалізації таких проектів.

Для виконання завдань, поставлених перед Центром, в своїй діяльності він взаємодіє з:

  • містами-партнерами АМУ;
  • громадськими та донорськими організаціями, а також державними установами;
  • спеціалізованими організаціями та експертами, якщо така взаємодія необхідна для виконання Центром покладених на нього завдань.

Центр активно взаємодіятиме з Асоціацією енергоаудиторів щодо реалізації проектів в галузі енергоефективності та підвищенні спроможності українських міст в розробці та реалізації політик та планів сталого енергетичного розвитку, підготовці відповідних інвестиційних проектів та бізнес-планів, впровадженні служб енергоменеджменту та систем енергомоніторингу.

Інформація щодо фінансування проектів в галузі енергоефективності, довідкова та методологічна інформація щодо проведення енергоаудитів, створення служб енергоменеджменту та систем енергомоніторингу буде розміщуватись та поновлюватись на веб-сторінках АМУ (www.auc.org.ua) та АЕА (www.aea.org.ua).

1 коментар до “Створено Інформаційно-консультативний центр з енергоефективності

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.