Асоціація міст України (АМУ) та Асоціація енергетичних аудиторів (АЕА) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) створили при АМУ Інформаційно-консультативного центру з енергоефективності та запрошують представників громадськості та місцевого самоврядування до співпраці.
Ідеєю Центру є надання практичної організаційно-технічної підтримки українським містам та громадам з питань підготовки та впровадження інвестиційних проектів в галузі енергоефективності (проведення експрес-енергоаудитів, надання консультацій та підготовка бізнес-планів, проектних заявок, документів, необхідних для погоджень обсягів та умов здійснення місцевих запозичень, реєстрації кредитних договорів в НБУ тощо), обміну актуальною інформацією з питань енергоефективності та енергоменеджменту, в тому числі щодо діючих грантових та кредитних програм.
Завданнями Центру є:
- надання консультацій містам та громадам України з питань енергоменеджменту та енергоефективності;
- допомога містам України в сфері залучення грантів, міжнародної технічної допомоги та кредитів для реалізації проектів в галузі енергоефективності;
- моніторинг та надання інформації про діючі програми та проекти;
- допомога містам та громадам України в підготовці та реалізації проектів, спрямованих на підвищення їх енергоефективності та консультації щодо отримання фінансування для реалізації таких проектів.
Для виконання завдань, поставлених перед Центром, в своїй діяльності він взаємодіє з:
- містами-партнерами АМУ;
- громадськими та донорськими організаціями, а також державними установами;
- спеціалізованими організаціями та експертами, якщо така взаємодія необхідна для виконання Центром покладених на нього завдань.
Центр активно взаємодіятиме з Асоціацією енергоаудиторів щодо реалізації проектів в галузі енергоефективності та підвищенні спроможності українських міст в розробці та реалізації політик та планів сталого енергетичного розвитку, підготовці відповідних інвестиційних проектів та бізнес-планів, впровадженні служб енергоменеджменту та систем енергомоніторингу.
Інформація щодо фінансування проектів в галузі енергоефективності, довідкова та методологічна інформація щодо проведення енергоаудитів, створення служб енергоменеджменту та систем енергомоніторингу буде розміщуватись та поновлюватись на веб-сторінках АМУ (www.auc.org.ua) та АЕА (www.aea.org.ua).
1 коментар до “Створено Інформаційно-консультативний центр з енергоефективності”
А чого не до кінця 21 сторіччя?