ДіяльністьМіжнародні проекти

Конкурс на надання послуг з реконструкції сайту

Громадська організація «Асоціація енергетичних аудиторів в житлово-комунальному господарстві» оголошує конкурс на надання послуг з реконструкції сайту.

Громадська організація «Асоціація енергетичних аудиторів в житлово-комунальному господарстві» оголошує конкурс на надання послуг з реконструкції сайту www.aea.org.ua.

Для участі у конкурсі просимо Вас надати свою комерційну пропозицію щодо реконструкції сайту www.aea.org.ua, портфоліо раніше реалізованих проектів та підтвердження свого статусу неплатника ПДВ. Документи просимо надіслати на поштову скриньку проекту info@aea.org.ua. Документи приймаються до «17» квітня 2015 року до 18:00 за київським часом.

Технічне завдання на реконструкцію сайту, інформація щодо умов оплати послуг та інші деталі надаються на вимогу за контактами: info@aea.org.ua; тел: 38 (044) 537 63 29, 38 (044) 537 63 30, тел./факс: 38 (044) 279 59 23.

Контактна особа: менеджер проекту Стеценко Олександр.

Реалізація проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» здійснюється за підтримки Агентства з міжнародного розвитку США (USAID).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.