Діяльність

Асоціація енергоаудиторів оголошує конкурс для міст України на отримання допомоги в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності

Асоціація енергоаудиторів в партнерстві з Асоціацією міст України та Асоціацією малих міст України оголошує конкурс для малих та середніх міст України на отримання допомоги в реалізації заходів з енергоменеджменту та енергоефективності в рамках проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку».

В рамках проекту в травні 2015 року на конкурсній основі буде здійснено відбір 2-х пілотних міст, яким надаватиметься технічна допомога в розробці планів дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР), підготовці відповідних інвестиційних проектів та бізнес-планів, впровадженні служб енергоменеджменту та систем енергомоніторингу. Решта міст-учасників конкурсу зможуть отримати консультативну допомогу від Асоціації енергоаудиторів ЖКГ та Асоціації міст України щодо отримання фінансування для реалізації проектів в галузі енергоаудиту та енергозбереження згідно методичних рекомендацій, які будуть розроблені під час проекту.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити Анкету та Опитувальний лист з додатками та надіслати їх до 18:00 «08» травня 2015 р. на електронну адресу Інформаційно-консультативного центру з енергоефективності при Асоціації міст України: kovinev@auc.org.ua, (координатор Центру Ковинєв Максим Олексійович, тел. (044) 486-28-41) або на електронну адресу проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку»: projects@aea.org.ua, (менеджер проекту Стеценко Олександр Олександрович, тел. (044) 279 59 23).

Нагадаємо, що з 1 березня 2015 року Асоціація енергоаудиторів ЖКГ в партнерстві з Асоціацією міст України та Асоціацією малих міст України розпочала реалізацію проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» за підтримки Агентства з міжнародного розвитку США (USAID). Проект охоплюватиме всю територію України, крім тимчасово окупованої території АРК, м. Севастополь та непідконтрольних українській владі територій Донецької та Луганської областей.

Інформація щодо відбору міст та реалізації Проекту, а також інформація щодо фінансування проектів в галузі енергоефективності, довідкова та методологічна інформація щодо проведення енергоаудитів, створення служб енергоменеджменту та систем енергомоніторингу буде розміщуватись та поновлюватись на веб-сторінках Асоціації міст України (http://www.auc.org.ua) та Асоціації енергоаудиторів (http://aea.org.ua).

Анкету та Опитувальний лист можна скачати тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.