Діяльність

Конкурс на надання послуг в рамках проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку»

ГО «Асоціація енергетичних аудиторів в житлово-комунальному господарстві» оголошує конкурс на надання послуг в рамках проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку»

У зв’язку з початком реалізації проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» ГО «Асоціація енергетичних аудиторів в житлово-комунальному господарстві» оголошує конкурс на надання послуг:

  1. керівника проекту;
  2. проектного менеджера 1;
  3. проектного менеджера 2;
  4. проектного менеджера 3;
  5. проектного менеджера 4;
  6. фінансового менеджера;
  7. адміністратора проекту;
  8. технічного консультанта проекту.

Для участі у конкурсі просимо Вас надати заяву про участь у конкурсі довільної форми та своє резюме. Заяву та резюме просимо надіслати на поштову скриньку проекту projects@aea.org.ua. Документи приймаються до «23» лютого 2015 року до 18:00 за київським часом.

За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці або щодо підготовки документів звертайтеся до Дирекції ГО «Асоціація енергетичних аудиторів в житлово-комунальному господарстві»: тел/факс: (044) 279 59 23, projects@aea.org.ua.

Реалізація проекту «Підтримка інституційної спроможності українських міст в розробці та реалізації політик сталого енергетичного розвитку» здійснюється за підтримки Агентства з міжнародного розвитку США (USAID).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.